راهنمای بازی

راهنمای ماموریت اصلی Missing Person و Nameless ویچر ۳

راهنمای ماموریت اصلی Missing Person و Nameless ویچر 3

پس از به پایان رساندن ماموریت Echoes of the Past، می توانید به طور خودکار با ینفر به لافتن منتقل شوید، جایی که ماموریت Missing Person به طور خودکار شروع می شود. همچنین می توانید بعدا با او به این ماموریت بپیوندید. در این ماموریت باید تنها با زنی که در میان دهکده قرار دارد صحبت کنید. آنها شمال باغ Freya را در دهکده اشاره می کنند. به دنبال ینفر بروید.

 

راهنمای ماموریت اصلی Missing Person و Nameless ویچر 3

 

هنگامی که به باغ رسیدید، این ماموریت تمام می شود و ماموریت دیگری به نام Nameless شروع می شود. هنگامی که به انجا رسیدید، ورودی اصلی به باغ بسته شده است. پس به دنبال ینفر از دیواری که در نزدیکی درخت است بالا روید، در آنجا ردپایی شما را به باغ هدایت می کند. داخل آنجا گرگ های لول ۱۴ هستند. پس از اینکه آنها را از بین بردید، به سمت چپ بروید و مستقیم بروید تا زمانی که یک اهرم ببینید. ابتدا سمت راستی را و سپس سمت چپی را فعال کنید. یک دریچه باز می شود که شما با شنا کردن قادرید از داخل آنجا به قسمت دیگر باغ برسید.

 

راهنمای ماموریت اصلی Missing Person و Nameless ویچر 3

 

در آنجا که رسیدید، اگر نزدیکی های خانه را بررسی کنید، یک گرگ نما را ملاقات می کنید (ماموریت In Wolf’s Clothing). نیازی به مبارزه با او ندارید هنوز. تنها از آنجا بپرید و به جسد Coward برسید. لحظه ای بعد داستان سیری با نام ” The Calm Before The Storm” فعال می شود.

 

راهنمای ماموریت اصلی Missing Person و Nameless ویچر 3

 

به عنوان سیری، پس از پایان مکالمات به سمت سونا بروید. لباس هایتان را در اتاقی که در آن دراور و آینه قرار دارد رها کنید. پس از مکالمات جدید یک گزینه انتخابی برای حمام کردن در رودخانه و نوشیدن را دریافت می کنید. متوجه خواهید شد که هر دو این اقدامات در مورد بهداشت شما در طول مبارزه بازسازی نخواهد شد!

 

راهنمای ماموریت اصلی Missing Person و Nameless ویچر 3

 

پس از خارج شدت از سونا و رفتن به سمت اصطبل، مبارزه به زودی آغاز می شود. باید با Wild Hunt و سگ های شیطانی آنها روبرو شوید. پس از شکست مقداری از آنها باید فرار کنید، چرا که شیاطین به طور مداوم ظاهر می شوند. هنگام فرار با اسب، باید  مراقب سگ هایی شیطانی آنها که در سر راه شما قرار می گیرند باشید و از آنها دوری کنید.

زمانی که به انتهای جاده می رسید، یک میان پرده شروع می شود که این قسمت از ماموریت را پایان می دهد. پس از مکالمه بین گرالت و ینفر، این ماموریت به پایان می رسد و فصل دوم با ماموریت Ugly Baby شروع می شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا