راهنمای بازی

راهنمای ماموریت اصلی Long Live The King ویچر ۳

راهنمای ماموریت اصلی Long Live The King ویچر 3

این ماموریت اولین کوئستی می شود که با رسیدن به Skellige آن را انجام می دهید. ابتدا، به مسافرخانه بروید و لباس هایی را که ینفر برایتان گذاشته بپوشید. فراموش نکنید که لباس ها را پس از برداشتن آنها بپوشید.

 

راهنمای ماموریت اصلی Long Live The King ویچر 3

 

به قلعه بروید. هنگامی که به آنجا رسیدید تعداد بسیار زیادی جاذبه در آنجا وجود دارد که منتظر شما هستند. هر کدام از آنها به شما مقدار کمی اکسپرینس اضافه می کند. ابتدا می توانید در مسابقه بالا رفتن در تپه شرکت کنید، خیلی مهم نیست که چه کسی برنده شود. پس از مدتی دیگر، به دنبال یفنر به سمت در بروید، آنجا می توانید او را در برابر موجود قدیمی که وجود دارد محافظت کنید (البته پس از اینکه دوباره الکل خوردید).

 

راهنمای ماموریت اصلی Long Live The King ویچر 3

 

به دنبال ینفر به سمت درب بسته بروید و از طریق لبه پشت پنجره به اتاق همسایه راه پیدا کنید. به سمت دربی که در سمت چپ اتاق قرار دارد بروید. پس از آن با حیوانات متحرکی روبرو می شوید که مانند گرگ ها و خرس ها هستند. پس از یک جنگ فوق العاده، خودتان را در آزمایشگاه Mousesack پیدا می کنید.

 

راهنمای ماموریت اصلی Long Live The King ویچر 3

 

می توانید دور و بر آزمایشگاه را نگاه کنید، اما جستجوی خود را ادامه دهید و ظرفی که در نزدیکی صندوقچه ای در کنار رختخواب قرار دارد را بردارید و آن را در دست مجسمه ای که در نزدیکی نقشه قرار دارد بگذارید. با انجام دادن این کار یک راه مخفی باز می شود. پشت آن ماسک Uroboros را که ینفر به دنبال آن بود پیدا می کنید. پس از اینکه وارد اتاق شدید، یک غول Earth Elemental به شما حمله می کند. با کمک ینفر او را به راحتی شکست می دهید.

پس از مبارزه، گازی شروع به پر کردن اتاق می کند. پس از مدت زمانی، با همدیگر به از گرتو خارج می شوید. گزینه “من می خوام بوست کنم” را برای باز کردن و دسترسی به میان پرده عاشقانه انتخاب کنید. باید برای اینکه به صورت واضح بخواهید نشان دهید که او را می خواهید گزینه دیگری را انتخاب کنید. پس از کل این اتفاقات، هر دوی شما به Wake بر می گردید. پس از مکالمه با Crach an Craite این ماموریت به پایان می رسد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا