راهنمای بازی

راهنمای ماموریت اصلی Echoes of the Past ویچر ۳

راهنمای ماموریت اصلی Echoes of the Past ویچر 3

پس از تکمیل ماموریت اول The King is Dead – Long Live the King، به سمت شرق کمپ کاهن ها بروید، جایی که ینفر و موسازک را ملاقات می کنید. به صحبت های آن بپیوندید و سپس به دنال کاهن در جنگل بروید. در آنجا ینفر را می بینید که در حال مبارزه با یک muckixer لول ۱۷ است. به او در کشتن آن کمک کنید. زمانی که از دست هیولا خلاص شدید، ماسک را بر روی صورت خود بزارید.

 

راهنمای ماموریت اصلی Echoes of the Past ویچر 3

 

در طول این ماموریت باید به دنبال ینفر در مکان های مختلفی بروید، تا زمانی که او به شما بگوید ماسک را روی صورت بگذارید و ردپای گذشته را مشاهده کنید. بین نقاط پی در پی muckixerها در راه شما قرار می گیرند.

 

راهنمای ماموریت اصلی Echoes of the Past ویچر 3

 

آخرین نقطه تنه درختی بر روی زمین افتاده است. با استفاده از حس ویچری خود به آن نگاه کنید تا ینفر از آنجا حرکت کند. پس از مشاهده یک میان پرده می توانید تصمیم بگیرید که میخواهید فورا ماموریت اصلی را ادامه دهید و با ینفر بروید به نقطه بعدی یا می خواهید خودتان به روستای لافتن که در جزیره ای قرار دارد بروید. ماموریت بعدی Missing Person نام دارد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا