راهنمای بازی

راهنمای ماموریت اصلی Destination Skellige ویچر ۳

راهنمای ماموریت اصلی Destination Skellige ویچر 3

استخدام یک کاپیتان

این ماموریت به طور خودکار پس از پایان ماموریت اصلی Royal Audience که با تمام اشخاص مهم در کاخ سلطنتی در ویزیما ملاقات کردید شروع می شود. برای این که به سراغ این ماموریت بروید، ابتدا باید به Novigrad بروید و پیشنهاد می کنیم که هنگامی که به لول ۱۵ یا ۱۶ رسیدید این ماموریت را آغاز کنید. در غیراینصورت مشکل جدی با تکمیل مبارزه دریایی بزرگ که در زیر توضیح داده شده خواهید داشت.

در این ماموریت باید به دنبال یک انتقال کننده (تلپورتر) به جزیره Skellige باشید. تعداد افراد زیادی برای انجام این کار وجود ندارند. به سمت نقطه ای بروید که ماموریت نشان می دهد و از کاپیتان های مختلف در مورد اجاره کردن یک قایق، سوالاتی می کنید. در نهایت متوجه می شوید که یک کاپیتان شما را به جزیره می برد. او در مسافرخانه قرار دارد. او قبول می کند که شما را به آنجا ببرد. مبلغی که برای بردن شما می گیرد ۱۰۰۰ تا است.

سفر به Skellige

 

راهنمای ماموریت اصلی Destination Skellige ویچر 3

 

راه بدون ماجراجویی نخواهد بود و کشتی مورد حمله دزدان دریایی قرار می گیرد. شما نمی توانید مبارزه طولانی با آنها داشته باشید چرا که کشتی به صخره برخورد می کند. شما در ساحل بیدار می شوید. یک مرد شما را پیدا می کند و چیزهای جالبی بعد از بیدار شدن شما برایتان تعریف می کند. اگر از حرف های خشنی در مورد او استفاده کنید باید با او مبارزه کنید. سپس به شهر برای ملاقات ینفر بروید. این ماموریت پایان می باید ولی ماموریت The King is Dead – Long Live the King شروع می شود که طرح اصلی آن در جزایر Skellige است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا