راهنمای بازی

راهنمای ماموریت اصلی Broken Flowers ویچر ۳

راهنمای ماموریت اصلی Broken Flowers ویچر 3

رفتن به مسافرخانه Rosemary and Thyme

این ماموریت به طور خودکار پس از اتمام ماموریت Novigrad Dreaming شروع می شود. به مسافرخانه Rosemary and Thyme بروید و با Dandelion ملاقات کنید. به جای او، Zoltan را در آنجا پیدا می کنید. ملاقات با او شروع مبارزه ای با چهار نفر مهمان است. پس از آن به دنبال سرنخی برای کمک به Dandelion باشید. کتابی را که بر روی زمین نزدیک پنچره افتاده را بردارید. آن را بخوانید و با Zoltan درباره زنی که نامش در کتاب آمده صحبت کنید. حالا با آن زن صحبت کنید.

 

راهنمای ماموریت اصلی Broken Flowers ویچر 3

 

اولین زن را در نزدیکی دروازه Vespula پیدا خواهید کرد که چهار راهزن به او حمله کرده اند، او به کمک شما نیازمند است. می توانید با دشمنان به سه روش مقابله کنید :

– آنها را بکشید

– به آنها دروغ بگویید و بگویید که او تحت حفاظت King of Beggars است

– ۲۰۰ طلا برای او بپردازید

پس از مکالمات با آن زن، می توانید به Elihal که مغازه است در شرق این مکان تا Vespula را ملاقات کنید. او اطلاعات با ارزشی به شما نمی دهد.

 

راهنمای ماموریت اصلی Broken Flowers ویچر 3

 

سپس می توانید با Molly صحبت کنید. او در خانه ای که در نزدیکی تابلو اعلانات در بخش مرکزی شهر زندگی می کند. در این قسمت بازی جالب می شود. چرا که می توانید با baroness به یک مسابقه اسب سواری بروید و یک زین اسب منحصر به فرد برنده شوید. پس از مسابقه، با Molly صحبت کنید. یک بار دیگر باز هم اطلاعات به دردبخوری گیرتان نمی آید. می توانید هم توسط خودتان و هم با صحبت کردن با ژنرال به Novigrad برگردید. اگر با ژنرال برگردید، سر از خانه baroness در می آورید.

دختر دیگری به نام Marabella در مدرسه ای در ساختمانی در سمت شرقی میدان اصلی شهر درس می دهد. او هم اطلاعات جالبی به شما نمی دهد.

 

راهنمای ماموریت اصلی Broken Flowers ویچر 3

 

آخرین دختر Rosa var Attre است که در بخش شمال شهر زندگی می کند. او اطلاعات حیاتی که به دنبالش بودید را می دهد ولی باز هم کافی نیست. پس باید به ملاقات دختر دیگری بروید.

از درب اصلی وارد شوید. یک نگهبان شما را متوقف می کند. اگر می خواهید داخل شوید، به او بگویید شما استاد شمشیربازی جدید آن دختر هستید. در غیراینصورت باید به پشت ساختمان بروید و با پریدن از طریق صخره ها به باغ برسید. پس از مکالمه با آن دختر، به دنبال نگهبانان در ساختمان بروید. شمشیر چوبی را بردارید و با او تمرین کنید.

 

راهنمای ماموریت اصلی Broken Flowers ویچر 3

 

یک مبارزه کوتاه با Rosa دارید. پس از یک مکالمه، راند دوم شروع خواهد شد. این بار باید نصف جون دیگر او را خالی کنید و او را شکست دهید. پس از مکالمه، خواهر او از راه می رسد. پس از یک صحبت کوتاه می توانید خانه را ترک کنید. به هرحال، به صحبت هایش توجه کنید، Rosa درباره درس دادن به خودش از شما درخواست می کند. می توانید با پذیرفتن درخواستش ماموریت جانبی جدیدی به نام Fencing Lessons را دریافت کنید.

پس از مکالمه با آخرین دختر در لیست، به سمت Zoltan برگردید. او به شما مسافرخانه دیگری را پیشنهاد می دهد که احتمالا ردپای جدیدی را پیدا می کنید. در حوالی غروب آفتاب به آنجا بروید. پس از مشاهده یک میان پرده بسیار زیبا و قشنگ، این ماموریت به پایان می رسد و ماموریت اصلی دیگری به نام Get Junior شروع می شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا