راهنمای بازی

راهنمای ماموریت اصلی A Poet Under Pressure ویچر ۳

راهنمای ماموریت اصلی A Poet Under Pressure ویچر 3

با Zoltan در محدوده علامت زده شده در نزدیکی شهر ملاقات کنید. یک کمین در آنجا برای شما آماده شده است. باید منتظر طلوع آفتاب بمانید. در حالی که منتظر می مانید، Priscilla در مورد بازی گوئنت از شما درخواستی می کند. می توانید پیشنهاد او را رد کنید اما در این حالت هیچ پاداشی برای بردن دریافت نمی کنید.

 

راهنمای ماموریت اصلی A Poet Under Pressure ویچر 3

 

سپس، در طول حمله به کاروان، لازم نیست که در نبرد شرکت کنید، زیرا هیچ سودی به حالتان ندارد. به جای آن، با به دست آوردن ردپای داخل جاده، به دنبال شکارچی باشید که Dandelion را دزدیده است. در تقاطعی که در پیش رو دارید، می توانید از یک craftman در مورد جهت ها سوالاتی کنید، او به شما سمت راست را اشاره می کند. شما به کلبه هالفلینگ می رسید. با آنها صحبت کنید تا کلیدی که به زیرزمین پشتی می رود را دریافت کنید. از آن برای داخل شدن استفاده کنید. شکارچی که لول ۱۳ است را شکست دهید تا Dandelion را آزاد کنید.

 

راهنمای ماموریت اصلی A Poet Under Pressure ویچر 3

 

در این حین، داستان Ciri فعال خواهد شد. باید به معبدی در جزیره ای در Novigrad برسید. نیازی به شکست همه دشمنان در راه خود ندارید. فقط کافی است که به جلو حرکت کنید تا به معبدی که علامت زده شده برسید. پس از مشاهده یک میان پرده و یک مکالمه کوتاه، ماموریت به پایان خواهد رسید.

 

راهنمای ماموریت اصلی A Poet Under Pressure ویچر 3

 

با هالفلینگ در مقابل کلبه صحبت کنید. آنها به شما یک نقاشی که ارزش آن در حدود ۸۰ طلا است می دهند. این آخرین ماموریت اصلی در Novigrad است، پس از اتمام آن دو ماموریت های جانبی دریافت خواهید کرد :

  • Cabaret
  • A Dangerous Game
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا