راهنمای بازی

راهنمای قسمت The Malaysia Job آنچارتد ۴

The Malaysia Job

این قسمت تقریبا به طور کامل زیر آب هستید. آن بر روی جستجو و بازیابی نهایی تریلر یک کامیون واقع در پایین تمرکز دارد. در طول این قسمت شما با هیچ دشمنی روبرو نیستید و نگران اینکه اکسیژن شما تمام می شود هم نباشید. چهار شی گرانبهای پنهان در اینجا وجود دارند و سه تا از آنها در زیر آب هستند. پس از رسیدن به عرشه کشتی، ناتان می تواند دو مکالمه اختیاری با اعضای خدمه شروع کند. (مکان دقیق هر فعالیت اضافی در متن زیر مشخص شده است).

پیدا کردن تریلر های غرق شده

پس از اینکه دوباره کنترل شخصیت خود را به عهده گرفتید به سمت راست شنا کنید. نه چندان دور از نقطه شروع در این قسمت گنج اول (Antique Padlock) را که در زیر تنه درخت در پایین آن قرار گرفته پیدا می کنید. محل این گنج در تصویر بالا نمایش داده شده است.

 

The Malaysia Job

 

حالا به مقداری جلوتر شنا کنید. پس از رسیدن به محلی با سنگ های بزرگ، کمی به سمت چپ بروید و عمیق تر شیرجه بزنید تا زمین نزدیک شوید. گنج دوم (Chirigui Shark Ticket) پنهانی در این قسمت وجود دارد. محل دقیق آن در تصویر بالا نمایش داده شده است. حالا می توانید به سمت کالای اصلی بروید. ناتان به زودی به منطقه ای با تریلر های غرق شده از کامیون که روی زمین قرار گرفته اند می رسید. می توانید به صحبت های جیمسون در مورد برنامه بازیابی آن گوش دهید.

کشیدن کانکس به سطح

 

The Malaysia Job

 

عجله نکنید که به کانکس برسید، چرا که گنج مخفی دیگری در اینجا قرار دارد. از آنجایی که ناتان با جیمسون صحبت هایش را شروع کرده بود به طرف راست شنا کنید. به سمت صخره های سمت راست بروید و اطراف را با دقت نگاه کنید تا گنج بعدی (Antique Pocketwatch) پیدا کنید. مکان دقیق آن را می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید.

 

The Malaysia Job

 

حالا می توانید به طرف تریلر شنا کنید. اگر می خواهید می توانید اول آن را بررسی کنید. به محور تریلر توجه داشته باشید، به شما اجازه می دهد شما با زیرچشمی نگاه کردن در داخل تریلر قلاب را ضمیمه کنید. باید به درب عقب برسید. آن را باز کنید، به داخل تریلر شنا کنید و بررسی کنید که محموله داخل آن قرار گرفته است. سپس متوجه می شوید که دو جعبه گمشده است. اولی در زیر تریلر پنهان شده است. می توانید آن را همان لحظه بررسی کنید و یا می توانید بعدا آن را بررسی کنید. از تریلر بیرون بیایید و محدوده سمت راست را جستجو کنید تا مکان جعبه دوم را هم پیدا کنید. آن را بردارید و مستقیم به طرف تریلر شنا کنید. همانطوری که وزن جعبه ناتان را پایین می آورد، منظم باید دکمه ضربدر را فشار دهید تا هر زمان که می خواهید به طرف بالاتر شنا کنید. با جعبه به داخل تریلر شنا کنید و آن را نزدیک دیگر جعبه ها بگذارید.

 

The Malaysia Job

 

از تریلر خارج شوید و منتظر بمانید تا دستگاه را آن را از اقیانوس بالا بکشد. به تریلر باید دو قلاب وصل کنید. هر کدام از آنها باید به یکی از محورهای فوق الذکر متصل شده باشد. پس از اینکه ناتان طناب را گرفت، دور یکی از محورها شنا کنید و دگمه مثلث را فشار دهید تا آن را متصل کند (مشابه تصویر بالا).

 

The Malaysia Job

 

پس از اینکه هر دوی آنها را به قلاب متصل کردید، مقداری از آنجا فاصله بگیرید تا شی بتواند به بالا برود. از این فرصت استفاده کنید و جعبه دوم را که زیر تریلر قرار دارد بردارید. با جعبه جدید به داخل تریلر بروید و آن را کنار دیگر جعبه های محموله قرار دهید. سه بار دگمه مثلث را برای حفظ بار فشار دهید، از تریلر بیرون بیایید و به طرف دستگاهی که به آن متصل شده شنا کنید. حالا منتظر بمانید تا هم ناتان و هم تریلر از آب بیرون کشیده شوند.

ملاقات با جیمسون بر روی کشتی

 

The Malaysia Job

 

پس از سوار شدن به کشتی، عجله برای صحبت با جیمسون نکنید، چرا که پس از آن این قسمت به پایان می رسد. به جای آن اطراف کشتی را نگاه کنید. می توانید دو مکالمه اختیاری با اعضای خدمه در اینجا شروع کنید. می توانید آنها را توسط آیکون هایی که بالای سرشان قرار گرفته تشخیص دهید (یکی از شخصیت ها را می توانید در تصویر بالا مشاهده فرمایید).

 

The Malaysia Job

 

پس از آن، بالکن کشتی را بگردید. در سمت راست می توانید آخرین گنج پنهان (Antique Arcade Token) را که در تصویر بالا نشان داده شده پیدا کنید. حالا می توانید به ملاقات جیسمون بروید (کسی که لباس قرمز پوشیده است). به دنبال جیمسون به سمت محموله بروید و محتوای آن را با فشار دادن دگمه مثلث بررسی کنید. پس از آن این قسمت به پایان می رسد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا