راهنمای بازی

راهنمای قسمت Hector Alcazar آنچارتد ۴

Hector Alcazar

این فصل کوتاهی است که در طی آن سم را کنترل می کنید. هدف فرار از زندان به کمک هکتور آلکازار و مردانش است. هکتور را دنبال کنید. پس از رسیدن به یکی از اتاق ها با نگهبانان کشته شده می توانید شما اولین تفنگ خود را از هکتور دریافت می کنید. از این لحظه به بعد می توانید به کمک هم تیمی های جدید خود دشمنان را از بین ببرید. به یاد داشته باشید نباید عجله کنید و از هم تیمی های خود جلو بزنید، چرا که در تیررس آتش دشمن قرار می گیرید.

 

Hector Alcazar

 

در طول انفجار زندان، شما قادر به دست آوردن یک مسلسل و یا یک تفنگ تک تیرانداز خواهید بود (به یاد داشته باشید که تمامی جسدها را بگردید). همیشه اسلحه ای را انتخاب کنید که زمان کمتری برای پیدا کردن خشاب برای آن باید بگذارید. در طول راه، یک دشمن به سم حمله می کند، اما پس از مدت زمان کوتاه، کمک از راه می رسد. تعدادی از نگهبانان در انتظار شما در یکی از اتاق های بزرگتر زندان هستند. در ابتدا از کناره ها به شما حمله می شود، سپس سعی کنید به دشمنانی که در بالکن بالایی هستند شلیک کنید. پس از مدت زمان کوتاهی شما مجبور به دفاع از خود می شوید. کاور بگیرید و سعی کنید از برخورد تیر دشمن به خود جلوگیری کنید.

 

Hector Alcazar

 

پس از رسیدن به محوطه زندان یک برخورد جدید آغاز خواهد شد. شما باید مراقب تیراندازانی که در بالای یکی از برج ها قرار دارند باشید. سعی نکنید تا مستقیما به طرف برج شلیک کنید. به جای آن، چند شلیک الکی بزنید و سعی کنید جای دیگری کاور بگیرید. این نکته بسیار مهم است، همانطوری که کاور گرفته اید دشمن در حال تیراندازی به شماست. منتظر لحظه ای بمانید تا برج از بین بریود و به راه خود ادامه دهید. نایستید و توسط لوله های آبی رنگ به بالای دیوار بروید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا