راهنمای قسمت (Ending A: Something Sensible) بازی GTA V

دسته بندی : راهنمای بازی
3155 بازديد

راهنمای قسمت (Ending A: Something Sensible) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : پس از ملاقات با دوین وستن یا ماموریت قبلی (Finale – introduction) باید حالت پایانی A را انتخاب کنید.

شخصیت : فرانکلین

اطلاعات اضافی :  کشتن تراور در نظر اول شاید کار خیلی آسانی باشد. در این قسمت یک ماشین پر سرعت را باید تعقیب کنید اما نگران نباشید چرا که هیچ دخالتی در مقابله با تیراندازی مستقیم با تراور ندارید.

نکته : ابهترین ایده این است که یک ماشین پر سرعت برای این ماموریت از قبل آماده کنید.

منتظر فرانکلین بمانید تا به ملاقات تراور در محدوده ای که مایکل آن را طرح ریزی می کند بروید. حالا می توانید به طرف مکان ملاقات در منقطه ارتفاعات El Burro در قسمت جنوب غربی شهر بروید. پس از رسیدن به آنجا، یک میان پرده کوتاه را تماشا می کنید.

 

راهنمای قسمت (Ending A: Something Sensible) بازی GTA V

 

سریعا سوار ماشین شوید و دنبال تراور بروید. در زمان تعقیب او، سعی نکنید که ماشین تراور را قبل از موعد مقرر متوقف کنید، به این دلیل که توقف این تعقیب از پیش تعریف شده است. به جای آن روی رانندگی و مهارت ویژه فرانکلین تمرکز کنید تا هر وقت لازم بود از موانع و اجسام تیز دوری کنید.

 

راهنمای قسمت (Ending A: Something Sensible) بازی GTA V

 

حتما حواستان به ترافیکی که پیش روی شماست باشد. در طول راه در بزرگراه، در ادامه تعقیب، به سمت شانه سخت خیابان می روید که باعث می شود ترافیک را دور بزنید. این تعقیب به زودی در کنار یک تانکر نفت کش به پایان می رسد. یا یک تیر به سمت تراور بزنید یا به سمت نفت کشی که در کنار او قرار دارد تا آخرین میان پرده را هم تماشا کنید.

کانال تلگرام الترا گیم

1 thought on “راهنمای قسمت (Ending A: Something Sensible) بازی GTA V”

  1. Ali

    Namusan eival…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *