راهنمای بازی

راهنمای قسمت (Ending A: Something Sensible) بازی GTA V

راهنمای قسمت (Ending A: Something Sensible) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : پس از ملاقات با دوین وستن یا ماموریت قبلی (Finale – introduction) باید حالت پایانی A را انتخاب کنید.

شخصیت : فرانکلین

اطلاعات اضافی :  کشتن تراور در نظر اول شاید کار خیلی آسانی باشد. در این قسمت یک ماشین پر سرعت را باید تعقیب کنید اما نگران نباشید چرا که هیچ دخالتی در مقابله با تیراندازی مستقیم با تراور ندارید.

نکته : ابهترین ایده این است که یک ماشین پر سرعت برای این ماموریت از قبل آماده کنید.

منتظر فرانکلین بمانید تا به ملاقات تراور در محدوده ای که مایکل آن را طرح ریزی می کند بروید. حالا می توانید به طرف مکان ملاقات در منقطه ارتفاعات El Burro در قسمت جنوب غربی شهر بروید. پس از رسیدن به آنجا، یک میان پرده کوتاه را تماشا می کنید.

 

راهنمای قسمت (Ending A: Something Sensible) بازی GTA V

 

سریعا سوار ماشین شوید و دنبال تراور بروید. در زمان تعقیب او، سعی نکنید که ماشین تراور را قبل از موعد مقرر متوقف کنید، به این دلیل که توقف این تعقیب از پیش تعریف شده است. به جای آن روی رانندگی و مهارت ویژه فرانکلین تمرکز کنید تا هر وقت لازم بود از موانع و اجسام تیز دوری کنید.

 

راهنمای قسمت (Ending A: Something Sensible) بازی GTA V

 

حتما حواستان به ترافیکی که پیش روی شماست باشد. در طول راه در بزرگراه، در ادامه تعقیب، به سمت شانه سخت خیابان می روید که باعث می شود ترافیک را دور بزنید. این تعقیب به زودی در کنار یک تانکر نفت کش به پایان می رسد. یا یک تیر به سمت تراور بزنید یا به سمت نفت کشی که در کنار او قرار دارد تا آخرین میان پرده را هم تماشا کنید.

2 دیدگاه

2 Comments

  1. Ali

    ۱۳۹۵/۰۸/۰۷ at ۲:۴۳ ب.ظ

    Namusan eival…

  2. امیر

    ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ at ۱۲:۲۱ ب.ظ

    سلام من اشتباهی این مرحله رو انتخاب کردم…آیا دیگه قابل بازگشت نیست…خواهشا راهنمایی کنید..

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا