راهنمای بازی

راهنمای قسمت Blood on the Battlefield ویچر ۳

Blood on the Battlefield

نکته : در طول این ماموریت دو تصمیم مهم که در پایان بازی تاثیرگذار است بگیرید.

در طول ماموریت Blood on the Battlefield یک تصمیم مهم خواهید گرفت. پس از مکالمه با همراهان خود، Ciri از شما یک سوال می کند و شما زمان محدودی برای پاسخ خواهید داشت. می توانید به او بگویید که (she doesn’t have to be good at everything) نیازی نیست که در همه چیز خوب باشد یا به او بگویید (you understand what’s wrong and that you have a solution for that) شما متوجه می شوید که چه شده و راه حلی برای ان دارید (گزینه اول منفی و گزینه دوم مثبت است). می توانید دقیقا مشاهده کنید که چگونه این تصمیم شما در پایان بازی چه تاثیری خواهد گذاشت.

 

Blood on the Battlefield

 

سپس مبارزه با گلوله برفی کوتاهی رخ خواهد داد. می توانید اجازه دهید تا Ciri شما را ببرد یا می توانید او را با زدن چندین دفعه با گلوله برفی ببرید. نتیجه این مبارزه خیلی مهم نیست.

حالا تصمیم دوم مهم دیگر را باید بگیرید. باید تصمیم بگیرید که به دیدار امپراطور Emhyr می روید یا مستقیما به Velen می روید. بسته به این تصمیم، Ciri یک ویچر یا امپراطور می شود. پس از مدت زمانی شما باید یک تصمیم دیگر بگیرید : امپراطور وعده پرداخت حق الزحمه به شما داده است. می توانید تصمیم بگیرید که آیا پاداش (۲۰۰۰ طلا) را قبول کنید. اگر آن را رد کنید، دست خالی بر نمی گردید و یک اسب جدید دریافت می کنید. پس از آن یک ماموریت جدید با نام Bald Mountain شروع خواهد شد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا