راهنمای بازی

راهنمای قسمت A Normal Life آنچارتد ۴

A Normal Life

این قسمت کوتاه است و تقریبا به طور کامل در خانه دریک است. با یادداشت هایی که از جیمسون دریافت کرده اید این قسمت را شروع می کنید. پس از اینکه آنها را خواندید، می توانید به اکتشاف وسایل آنتیک خانه بپردازید. مصنوعات متعددی که در طول ماجراهای قبلی از شخصیت شما جمع آوری شده را می توانید بررسی کنید. سرانجام، در انتهای راهرو یک اسلحه اسباب بازی را پیدا می کنید. باید چهار هدف را اتاق زیر شیروانی پیدا کنید و به آنها با اسلحه اسباب بازی شلیک کنید. این کار یکی از تروفی ها را باز می کند.

 

A Normal Life

 

پس از مدت زمان کوتاهی، ناتان توسط النا احضار می شود. اتاق زیر شیروانی را ترک کنید. اگر میخواهید می توانید طبقه اول ساختمانی که در آن یک دوربین و گالری تصویر خود را پیدا کردید را جستجو کنید. به طبقه همکف برگردید و به سمت آشپزخانه بروید. شما هم می توانید اول یخچال را جستجو کنید و یا آن را نادیده بگیرد و مواد غذایی را بردارید و در کنار النا بنشینید. پس از میان پرده شما نیاز به صحبت در مورد مقاله النا دارید. جدا از اینکه انتخاب شما چه عملی را به دنبال دارد.

 

A Normal Life

 

در این زمان نوبت به جالب ترین بخش این قسمت می رسد. شما قادر به بازی کردن نسخه کلاسیک بازی Crash Bandicoot خواهید بود. کنترل ها تاحدودی گیج کننده هستند. از d-pad برای حرکت کردن به اطراف به جای آنالوگ سمت چپ استفاده می کنید. دگمه ضربدر برای پریدن استفاده می شود، در حالی که دایره و مربع برای انجام حمله ابتدایی است. جعبه ها را نابود کنید و سیب ها را با حرکت کردن به اطراف جمع آوری کنید. اگر می خواهید می توانید سعی کنید تا به انتهای بازی برسید، اما حتی اگر در بازی ببازید هم اتفاق بدی نخواهد افتاد.

نکته : سعی نکنید امتیاز النا (۳۵۰۰) را شکست دهید، چرا که غیر ممکن است. شما می توانید یک بار دیگر هم دوباره از اول این بازی را انجام دهید و سپس می توانید سعی کنید تا رکورد امتیاز النا را بزنید.

پس از مشاهده یک میان پرده مهم با سم، می توانید در مورد ماجراجویی گذشته ای که می خواهید به او بگویید تصمیم بگیرید، اگرچه این انتخاب تاثیری بر روند رخدادهای آینده ندارد. به زودی این قسمت هم تمام می شود و به قسمت بعدی می رسید.

ادامه دارد…

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا