راهنمای بازی

راهنمای قسمت چهل و هفتم (Caida Libre) بازی GTA V

راهنمای قسمت چهل و هفتم (Caida Libre) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : ابتدا باید ماموریت های چهل و سوم (Eye in the Sky) و چهل و ششم (Mr. Richards) را به پایان برسانید. در حالی که به جای مایکل بازی می کنید، منتظر تماس تلفنی از طرف Martin Madrazo، کسی که از مایکل و تراور خواسته تا در مزرعه اش (حرف Mz بر روی نقشه) او را ملاقات کنند.

شخصیت ها : تراور و مایکل

 اطلاعات اضافی : چیزی که شاید در ابتدای این ماموریت مشکل ساز شود، این است که باید برای از کار انداختن هواپیمایی که دنبال آن هستید به موتور آن چندین شلیک کنید تا آسیب ببیند و به زمین برخورد کند. پس از آن یک سواری با موتورسیکلت خواهید که در طی راه باید مراقب پرش های بلند باشید.

نقطه شروع این ماموریت مزرعه Martin Madrazo واقع در شمال لوس سانتوس در نزدیکی تپه Vinewood  است. هم می توانید با مایکل و هم با تراور به مزرعه برسید. در طول مکالمه با Madrazo، متوجه نقشه کشتن پسرعموی Madrazo در هواپیمایی که می خواهد به سان آندریاس برود می شوید. منتظر بمانید تا زمانی که کنتر مایکل را بدست بگیرید و سپس به سمت رصدخانه ای واقع در غرب اینجا بروید. پس از رسیدن به آنجا، سوار ون علامت زده شده شوید.

 

راهنمای قسمت چهل و هفتم (Caida Libre) بازی GTA V

 

زمانی را صرف یادگیری کنترل های اولیه موشک انداز داخل ون مثل چرخیدن موشک انداز و زوم کردن با استفاده از هر دو آنالوگ می کنید. موشک انداز را در حداکثر زوم قرار دهید و هواپیما را در مربع قرمز رنگ برای شلیک صحیح گلوله هدف قرار دهید. در مجموع، نیاز به سه شلیک به هواپیما دارید و نیازی نیست حتما دقیق بزنید. پس اگر در لحظاتی از شلیک کردن، از مربع قرمز رنگ فاصله گرفتید اشکالی ندارد، چرا که گلوله ها به هدف می خورد.

 

راهنمای قسمت چهل و هفتم (Caida Libre) بازی GTA V

 

پس از مدتی، به تراور سوییچ خواهید شد و کار شما دنبال کردن هواپیمایی است که در حال سقوط است. مسیر موتورسیلکت خوشبختانه سر راست است اما حواستان به پرش های بلند باشد. اولین پرش بلند، درست پس از پایین آمدن از ارتفاع بلند است، که در این جا باید با یک پرش بلند از جاده عبور کنید.

 

457838067

 

پرش بلند دیگری در نزدیکی فرودگاه واقع در سواحل شنی است. از سطح شیب دار علامت زده شده مشابه تصویر بالا استفاده کنید تا تعقیب خود را راحت تر کنید.

 

راهنمای قسمت چهل و هفتم (Caida Libre) بازی GTA V

 

هواپیما را دنبال کنید و از برخورد به اتومبیل های غیر نظامی و عناصر محیط زیست اجتناب کنید. منتظر لحظه ای که هواپیما به زمین برخورد می کنید بمانید. خاویر را بکشید، کسی که در نزدیکی ایستاده و وارد خرابه هواپیما برای بازیابی سند مورد نظر شوید.

 

راهنمای قسمت چهل و هفتم (Caida Libre) بازی GTA V

 

منتظر بازی بمانید تا به مایکل سوییچ کند و سپس از مجاورت رصدخانه دور شوید. بازی به زودی دستور از بین بردن ون را هم می دهد. هم می توانید سوار بر ون آن را داخل آب غرق کنید و هم می توانید آن را از صخره بلندی پرتاب کنید و هم می توانید آن را با مواد منفجره مثل نارنجک دستی منفجر کنید.

 

راهنمای قسمت چهل و هفتم (Caida Libre) بازی GTA V

 

یک وسیله نقلیه جدید برای رسیدن به مزرعه Madrazo پیدا کنید. در راه، مایکل با تراور تماس خواهد گرفت. این به این معنی است که باید به کارخانه سیمان رها شده در بیابان بروید. در اینجاست که ماموریت به اتمام می رسد.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

– سقف : باید با سرعت بالا در حالی که هواپیما را تعقیب می کنید به آن برسید.

– چسب صندلی : نباید از موتورسیکلت در حال تعقیب به زمین بیفتید.

– یک دو سه : بی وقفه باید به هواپیما شلیک کنید. هر شلیک باید به قسمتی از هواپیما بخورد.

– زمان : در عرض ۹ دقیقه و ۴۵ ثانیه باید کل ماموریت را به پایان برسانید.

یک نظر

یک نظر

  1. mehran

    ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ at ۷:۴۹ ق.ظ

    سلام واقعا. خیلی خیلی ممنون بابت سایت خوبتون و اینکه راهنمای کاملا در تمان بازی ها مخصوص‌gtavدمتون گرم خسته نباشید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا