راهنمای بازی

راهنمای قسمت پایانی – مقدمه (Finale – Introduction) بازی GTA V

راهنمای قسمت پایانی - مقدمه (Finale - Introduction) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : ابتدا ماموریت هایی مثل ماموریت اصلی هفتاد و نهم (the Subtle variant) یا ماموریت اصلی هشتاد و سوم (the Obvious variant) که متصل به آخرین دزدی بزرگ (The Big Score) این بازی می شوند را تکمیل کنید. حالا می توانید به ویلایی در تپه های Vinewood (حرف F بر روی نقشه) بروید.

شخصیت : فرانکلین

اطلاعات اضافی : در این قسمت یک قرار ملاقات کوتاه با دوین وستن دارید. این ماموریت بسیار مهم چرا که بسته به انتخاب شما پایان بازی را رقم می زد.

نکته : پس از پایان این ماموریت، فرانکلین باید یکی از سه حالت پایانی بازی را انتخاب کند. این تصمیم غیر قابل برگشت است، پس توصیه می کنم که قبل از این ملاقات یک ذخیره سازی (save) انجام دهید.

در حالی که به عنوان فرانکلین بازی می کنید باید به خانه فرانکلین در تپه های  Vinewood برگردید. پس از رسیدن به آنجا، به نقطه علامت زده شده نزدیک شوید، سپس برگردید و از درب خارج شوید. در این قسمت به ملاقات دوین وستن می روید، کسی که با فرانکلین اتمام حجت می کند. پس از اتمام ملاقات تلفن همراه خود را از موجودی انتخاب کنید (مشابه تصویر بالا) و اینجا زمانی است که باید تصمیم بگیرید چگونه می خواهید بازی را تمام کنید. انتخاب ها به شرح ذیل هستند :

– پایان A : کشتن تراور – در این حالت باید ماموریت “Something Sensible” را انجام دهید که در نتیجه آن باید تراور را بکشید و او پس از این از لیست شخصیت های قابل بازی بیرون می رود.

– پایان B : کشتن مایکل – در این حالت باید ماموریت “Time’s Come” را انجام دهید که در نتیجه آن باید تراور را بکشید و او پس از این از لیست شخصیت های قابل بازی بیرون می رود.

 

– پایان C : آرزوی مرگ – در این حالت باید ماموریت “The Third Way” را انجام دهید که در نتیجه آن، Stretch، Wei Cheng، Steve Haines و Devon Weston می میرند. این بدین معنی است که مایکل، تراور و فرانکلین جان سالم به در می برند. من پیشنهاد می کنم که این حالت را انتخاب کنید، اگرچه این ماموریت بسیار طولانی است ولی پایان خوش تری دارد.

نکته : اگر حالت A یا B را انتخاب کردید، حواستان باشید که قبل از انجام آن ماموریت های کناری مایکل یا تراور را تکمیل کرده باشید.

4 دیدگاه

4 Comments

 1. حسین

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ at ۶:۳۷ ب.ظ

  سلام، من A رو انتخاب کردم و انجامش دادم، میتونم B و C و هم انجام بدم یا فقط یکی؟؟؟؟

  • شریف

   ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ at ۳:۱۴ ب.ظ

   سلام
   خیر فقط یکی از آنها را می توانید انتخاب کنید

   • امید

    ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ at ۱۰:۵۳ ب.ظ

    سلام یعنی راه برگشتی نداره که بازی جو دیگه تموم بشه اگر بخوایم پایان رو عوض کنیم باید از اول بازی کنیم؟

 2. andranikzamanian

  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ at ۶:۰۹ ب.ظ

  میگن روح این دو تا شخصیت هست

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا