راهنمای بازی

راهنمای قسمت هفتاد و یکم (Legal Trouble) بازی GTA V

راهنمای قسمت هفتاد و یکم (Legal Trouble) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : ابتدا ماموریت اصلی شصت و دوم (The Ballad of Rocco) را به پایان برسانید. پس از مدت زمانی که از اتمام این ماموریت گذشت، یک علامت در استودیوی فیلم سازی (در شمال غربی لوس سانتوس) ظاهر می شود تا به شما بگوید که می توانید ماموریت دیگری را (حرف S بر روی نقشه) شروع کنید.

شخصیت : مایکل

اطلاعات اضافی : این ماموریت تقریبا به طور کامل شامل تعقیب و گریز خودروی مالی است که از کارهای اکشن پر شده است. در پایان این ماموریت، باید پلیس سه ستاره را گم کنید و این باعث ممکن است کمی این ماموریت را سخت تر کند.

پس از اینکه به استودیوی فیلم سازی رسیدید، داخل آن جا شوید و به دفتر Solomon بروید و میان پرده ای که مالی و دوین هم در آن حضور دارند را مشاهده کنید. منتظر بمانید تا زمانی که از آنجا خارج شوید و سوار یک ماشین پرسرعت شوید تا به محل علامت زده شده در نقشه برسید، جایی که مالی در حال حاضر (او البته همیشه در حال حرکت است) وجود دارد. سعی نکنید به او هزینه ای وارد کنید، به این دلیل که بازی شما را از اتمام کار تعقیب خیلی زود جلوگیری می کند. در عوض بر روی رانندگی تمرکز کنید، در حالی که به مکالمه تلفنی با گوش می دهید.

 

راهنمای قسمت هفتاد و یکم (Legal Trouble) بازی GTA V

 

پس از اینکه ماشین مالی را گرفتید، پلیس هم به شما می پیوندد. فاصله خود را با ماشین مالی حفظ کنید و به ماشین های پلیس نزنید تا توجه آنها را جلب کنید. من پیشنهاد می کنم که به دوربین سینماییی سوییچ کنید تا نمایی از هلیکوپتر Weazel اخبار را نشان دهد که مشاهده کل تعقیب و گریز را از آسمان گزارش می کند.

 

راهنمای قسمت هفتاد و یکم (Legal Trouble) بازی GTA V

 

به سمت محدوده فرودگاه رانندگی کنید، در حالی که این ماموریت را به اتمام می رسانید و از برخورد با هواپیماها و دیگر موانع جدا خودداری کنید، چرا که منجر به تصادفات بسیار جدی بوجود میاورد و باعث می شود که خودروی مالی را گم کنید یا حتی ماشینی که آن را می رانید را نابود کند. پس از اینکه ماشین مالی به دیوار ساختمانی برخورد کرد، از ماشین خارج شوید و دنبال او بروید در حالی که از طریق ساختمان های پی در پی فرودگاه می رود. تعقیب و گریز به زودی به پایان می رسد و مالی با یک مرگ غم انگیز می میرد. به فیلمی که از او افتاده برسید و آن را بردارید.

 

راهنمای قسمت هفتاد و یکم (Legal Trouble) بازی GTA V

 

قسمت پایانی ماموریت گم کردن پلیس سه ستاره است. شروع به از بین بردن مامورین پلیس که در تعقیب مالی بودند کنید. باید همچنین به یاد داشته باشید که در نزدیکی آشیانه ماشین های پلیس بیشتری وجود خواهند داشت. بنابراین، یک ایده خوب برای از بین بردن نیروهای پلیس خارج شدن از آنها است. برای فرار سوار یکی از ماشین های پلیس شوید و فرودگاه را ترک کنید و سپس ماشین پلیس را رها کنید و در کوچه باریکی یا در زیرزمین پارکینگی پنهان شوید تا آنها را گم کنید.

 

راهنمای قسمت هفتاد و یکم (Legal Trouble) بازی GTA V

 

یک تصمیم بهتر به نظر من برای گم کردن پلیس سه ستاره استفاده از یکی از هواپیماهایی است که در فرودگاه وجود دارد (مشابه تصویر بالا). بهتر است که به سرعت به سمت درب خانه خود حرکت کنید و توسط زمین به جای پرش مانندی برسید و به قد کافی بالا روید تا به هلیکوپتر پلیس دسترسی پیدا کنید. صرف نظر از اینکه چه کاری انجام می دهید، به حرف های تلفنی با Solomon در پایان این ماموریت گوش دهید.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

– زمان : ۵ دقیقه و ۳۰ ثانیه برای کل ماموریت وقت دارید.

– طبقه همکف ک باید با ماشین که دنبال مالی هستید به بالاترین سرعت آن برسید.

– فرار تمیز : باید پلیس را در عرض ۲ دقیقه گم کنید.

– اخبار : باید برای مشاهده تعقیب و گریز از طریق دوربین هلیکوپتر اخبار Weazel حداقل ۱۵ ثانیه آن را تماشا کنید.

2 دیدگاه

2 Comments

  1. HOSEIN V

    ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ at ۱۲:۲۸ ب.ظ

    این عالیه سایت عالی عالیه

  2. عبدالله

    ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ at ۵:۴۲ ب.ظ

    سلام. خواهشا کمکم کنید. چرا وقتی پلیس ها منو گم میکنن چیزی یا علامتی در نقشه نمیاد

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا