راهنمای بازی

راهنمای قسمت هفتاد و چهارم (The Big Score) بازی GTA V

راهنمای قسمت هفتاد و چهارم (The Big Score) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : ابتدا ماموریت اصلی هفتاد و سوم (Meltdown) را به پایان برسانید. حالا می توانید به کلوپ شبانه تراور (حرف H بر روی نقشه) بروید.

شخصیت : مایکل، تراور و فرانکلین

اطلاعات اضافی :  این ماموریت بسیار کوتاه است، چرا که به طور کامل حول محور برنامه ریزی یک دزدی بزرگ دیگر است. طبق معمول، باز هم باید طرح دزدی و نوع نقشه آن و همچنین تیمی که همراهتان می آید را انتخاب کنید.

نکته :  در پایان این ماموریت تصمیم خواهید گرفت که با چه طرح و نقشه ای این دزدی را انجام دهید. بسته به انتخاب شما، باید ماموریت های آماده سازی قبل از دزدی آن را انجام دهید. من پیشنهاد می کنم که قبل از شروع این ماموریت یک ذخیره سازی (save) انجام دهید.

برای شروع این ماموریت، باید به کلوپ شبانه ای که برای تراور است بروید. پس از گوش دادن به مکالمات بین آنها، باید یکی از دو نوع طرح نقشه ممکنی که توسط لستر  ارائه می شود را انتخاب کنید. نوع نقشه The Subtle variant فرض می کند که کامیون زرهی بانک را به دست گرفته اید که در آن لباسی به عنوان نگهبانان مسلح را پوشیده اید و پنج همدست (دو مرد مسلح، دو راننده و یک هکر) را استخدام کرده اید. نوع نقشه The Obvious variant فرض می کند که شما یک تونل بزرگ به بانک می زنید و طلاها را با استفاده از هلیکوپتر و موتور راه آهن می دزدید که البته پنج همدست (دو مرد مسلح و دو راننده) هم همراه خود دارید. در هر کدام از این حالت ها، ماموریت های مختلف آماده سازی برای بازی کردن وجود دارد و خود دزدی هم کاملا متفاوت است.

خلاصه ای از این دو نقشه :

– نقشه اول : که فرض بر آن است که یک ون زرهی را برای دزدیدن طلاهای بانک استفاده می کنید.

– نقشه دوم : که فرض بر آن است که با استفاده از ماشین دریل کننده و دو هلیکوپتر و یک موتور راه آهن طلاها را از بانک می دزدید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا