راهنمای بازی

راهنمای قسمت هفتاد و هشتم (Gauntlet – Mission Row) بازی GTA V

راهنمای قسمت هفتاد و چهارم (Gauntlet - Mission Row) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : ابتدا ماموریت اصلی هفتاد و چهارم (The Big Score) را تکمیل کنید و سپس در پایان ماموریت نوع نقشه the subtle variant را انتخاب کنید. منتظر بمانید تا زمانی که یک ایمیل از طرف لستر دریافت کنید که مکان ماشین در منطقه تپه Pillbox را در آنجا قرار دارد.

شخصیت : مایکل

اطلاعات اضافی : در کل، نیاز به دزدیدن سه ماشین دارید که در آن هر سه دزدی شبیه به یکدیگر هستند. پس از به دست آوردن اولین ماشین، برای بار اول نیاز به بردن آن به گاراژ برای تغییرات لازم و سپس به مخفیگاه دارید.

 

راهنمای قسمت هفتاد و چهارم (Gauntlet - Mission Row) بازی GTA V

 

نگران این که نقطه دقیق ماشین بر روی نقشه نشان داده نشده نباشید، چرا که مشکلی برای پیدا کردن آن نخواهید داشت. ایمیلی که از طرف لستر آمده یک سرنخ است که شامل دو عکس، یکی نشان دادن خودرو و دیگری تعیین منطقه بر روی نقشه است. ماشینی که دنبال آن هستید (Bravado Gauntlet) در پارکینگ کوچکی در مقابل هتل زائر (Templar hotel) در منطقه Mission Row پارک شده است. نقطه دقیق ماشین در تصویر بالا نشان داده شده است.

 

راهنمای قسمت هفتاد و چهارم (Gauntlet - Mission Row) بازی GTA V

 

سوار ماشین شوید و به سمت گاراژی در نزدیکی فرودگاه واقع در لوس سانتوس حرک کنید. در طول راه سعی کنید تا به چیزی یا کسی برخورد نکنید تا ماشین آسیبی نبیند. به سمت گاراژ بروید و شروع به خرید قطعات کنید. تغییرات اجباری که باید انجام دهید ۱۱ هزار دلار خرج بر می دارد، اما اگر پول بیشتری دارید، همچنین می تواند دو ارتقاء اضافی، یعنی زره با قیمت ۵ هزار دلار و لاستیک های ضد گلوله با قیمت ۴ هزار دلار را نیز بخرید.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

– نقشه : ایمیلی که از طرف لستر آمده را پیدا کنید.

– خط ننداختن : هیچ آسیبی نباید به ماشین دزدیده شده وارد شود.

– ارتقا دادن : باید در کل ۱۷ هزار دلار خرج ارتقای ماشین کنید.

3 دیدگاه

3 Comments

 1. محمد

  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ at ۹:۱۰ ب.ظ

  ببخشید من قبل از مرحله اصلی هفتادو چهار سوی نکردن و دزدی رو از طریق هلیکوپتر انتخاب کردم بعد یکHsبرام اومد که اون کارو انجام دادم و بعد دوبارهHsبرام اومد باید چند تا واگون قطار با یه هلیکوپتر بردارم و از اون به بعد دیگه نمیدونم چکار کنم لطفا کمکم کنید

  • علي

   ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ at ۱۲:۳۷ ب.ظ

   از مرحله ٨٠ به بعد رو بخون

 2. Hadi

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ at ۷:۳۵ ق.ظ

  با سلام من در PS4دارم این بازی رو می رم من به مکان درست و دقیق این ماشین میرم ولی ماشین رو نمیاره.این رو هم بگم من اون دوتا ماشین رو دزدیدم و بردم گاراژ ولی این سومی رو نمیاره.

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا