راهنمای بازی

راهنمای قسمت هشتاد و دوم (Sidetracked) بازی GTA V

راهنمای قسمت هشتاد و دوم (Sidetracked) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت :  ابتدا ماموریت اصلی هفتاد و چهارم (The Big Score) را تکمیل می کنید و در اواخر ماموریت طرح نقشه the Obvious variant را انتخاب کنید. پس از دریافت یک پیام از طرف لستر، آیکون Hs بر روی نقشه ظاهر می شود که محل ایستگاه راه آهن را نشان می دهد.

شخصیت : مایکل

اطلاعات اضافی : یکی از فرض های این ماموریت سرقت یک موتور راه آهن و واگن های باری خالی است که در این دزدی استفاده می شود. اگر تمام موارد را درست و مرحله به مرحله انجام دهید، نیازی به مبارزه با هیچ کسی ندارید یا اینکه پلیس به دنبال شما بیافتد.

نقطه شروع این ماموریت ایستگاه راه آهن واقع در غرب نقشه درست در کنار بزرگراه و معدن است. پس از رسیدن به آنجا، به مکالمه با تراور گوش دهید و سپس وارد عمل شوید. دزدکی به سمت دو نفر از کارگران راه آهن که می توانید در فاصله ببینید بروید. اول به کارگری که در برج کنترل (مشابه تصویر بالا) قرار دارد از پشت و غافلگیرانه حمله کنید.

 

راهنمای قسمت هشتاد و دوم (Sidetracked) بازی GTA V

 

از برج کنترل خارج شوید و کارگری که در خط راه آهن است را از بین ببرید. حالا می توانید به اتاق برج کنترل برگردید و با پنل کنترل آن دست و پنجه نرم کنید. منتظر بمانید تا قطار در نتیجه عملیاتی که انجام دادید به راه فرعی برود.

 

راهنمای قسمت هشتاد و دوم (Sidetracked) بازی GTA V

 

حالا به تراور جابجا شوید که در عین حال هلیکوپتر حمل بار را بدست گرفته است. به سمت قطار پرواز کنید جایی که نشانگر روی موتور راه آهن (مشابه تصویر بالا) قرار دارد. پس از دریافت یک سری اطلاعات، آهن ربای الکتریکی را با فشار دادن دکمه مربوطه بر روی دسته فعال کنید. حالا نیاز به تحویل موتور راه آهن به فرودگاه (خیلی پایین پرواز نکنید که به اجسام برخورد کند) و قرار دادن آن بر روی کامیون است.

 

راهنمای قسمت هشتاد و دوم (Sidetracked) بازی GTA V

 

دوباره به سمت ایستگاه راه آهن بروید و یکی از واگن های خالی باری را به آهن ربای الکتریکی وصل کنید. پس از آن دوباره به فرودگاه برگردید و آن را سوار کامیون دیگری کنید تا ماموریت خاتمه پیدا کند.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

  • زمان ماموریت : در عرض ۴ دقیقه و ۳۰ ثانیه به پایان برسانید.
  • دزدکی : در طول ماموریت نباید هیچ زنگ خطری را به صدا در بیاورید.
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا