راهنمای بازی

راهنمای قسمت شصت و پنجم (Architect’s Plans) بازی GTA V

راهنمای قسمت شصت و پنجم (Architect's Plans) بازی GTA V

راهنمای باز کردن این ماموریت : ابتدا باید ماموریت اصلی شصت و سوم (The Ballad Cleaning Out the Bureau)  را به پایان برسانید. حالا می توانید برای شروع این ماموریت به فرانکلین سوییچ کنید.

شخصیت : فرانکلین

اطلاعات اضافی : این ماموریت بسیار کوتاه است و حول محور تلاش برای به دست آوردن دسترسی به سایت ساخت و ساز برای به دست آوردن نقشه های ساختمانی FIB می باشد. در این ماموریت یک جلسه در کارخانه لستر در پایان ماموریت برگزار خواهد شد. نتیجه این جلسه انتخاب طرح دزدی و انتخاب افرادی برای استخدام در دزدی جدا از شخصیت های اصلی است.

نکته : به پایان ماموریت که می رسید، باید نحوه ورود به آسمان خراش FIB را انتخاب کنید. این دزدی هم دو طرح قبل از دزدی پیشنهاد می دهد. من پیشنهاد می کنم قبل از اینکه این ماموریت را شروع کنید حتما یک ذخیره انجام دهید.

پس از اینکه کنترل فرانکلین را بدست گرفتید، خود را در سایت ساخت و ساز ساختمانی در Pillbox Hill پیدا خواهید کرد. وارد آنجا شوید و به دنبال معماری که می توانید در فاصله ببینید بروید و سعی نکنید کارگران اطراف را متوجه بشوند. از یکی از کسانی که از آنجا رد می شود، می توانید کلاه محافظ ساختمانی را بدست آورید اما حتی اگر آن را هم نپوشید باز هم کسی شما را متوقف نخواهد کرد. به آسانسور برسید و سوار یکی از آنها برای رسیدن به بالای آسمان خراش در حال ساخت شوید.

 

راهنمای قسمت شصت و پنجم (Architect's Plans) بازی GTA V

 

معمار را همچنان دنبال کنید. بعد از اینکه او از بقیه کارگران جدا شد به او حمله کنید. من پیشنهاد می کنم که با یک حرکت از پشت این کار را انجام دهید. پس از عمل موفقیت آمیز، اسناد را جمع آوری کنید و به آسانسور بازگردید و آنجا را ترک کنید (از ماشین معمار برای ترک آنجا استفاده نکنید، چرا که باعث باخبر شدن کارگران می شود). به کارخانه پوشاک بازگردید.

 

راهنمای قسمت شصت و پنجم (Architect's Plans) بازی GTA V

 

درست شبیه ماموریت های دزدی قبلی دو نقشه کاملا متفاوت از هم برای شما وجود دارد، نقشه اول کار گذاشتن بمب هایی در آسمان خراش و سپس با استفاده از لباس های آتش نشانی وارد اتاق سرور شدن (نقشه A) یا پریدن از هلیکوپتر به روی پشت بام و پس از آن رسیدن به اتاق سرور (نقشه B).

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

– سریع فرار : پس از اینکه نقشه های ساختمان FIB را برداشتید، ۴۵ ثانیه وقت دارید تا ساختمان را ترک کنید.

یک نظر

یک نظر

  1. Mohammad

    ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ at ۱:۰۰ ق.ظ

    اقا اين مرحلرو ردش كردم ساعت ۴:۲۹ دمت گرم .

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا