راهنمای قسمت شصت و هفتم (Fire Truck) بازی GTA V

دسته بندی : راهنمای بازی
3348 بازديد

راهنمای قسمت شصت و هفتم (Fire Truck) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : ابتدا ماموریت اصلی شصت و پنجم (Architect’s Plans) را تکمیل کنید و بر فرض که نقشه A که به عنوان آتش نشان باید لباس بپوشید را انتخاب کرده اید. هیچ علامتی بر روی نقشه برای این ماموریت وجود ندارد و هر جایی می توانید آن را شروع کنید.

شخصیت : مایکل

اطلاعات اضافی : تنها کاری که در این ماموریت کوتاه باید انجام دهید به سرقت بردن ماشین آتش نشانی است. پس از آن، ماشین را به محل علامت زده شده ببرید.

من پیشنهاد می کنم که برای پیدا کردن ماشین آتش نشانی در نزدیکی کارخانه پوشاکی که لستر آنجاست، تلفن همراه خود را بیرون بیاورید و شماره ۹۱۱ را تماس بگیرید یا خدمات اضطراری را از لیست مخاطبین انتخاب کنید. پس از تماس گرفتن، تایید کنید که جایی آتش گرفته تا ماموران آتش نشانی در آنجا حضور یابند. این کار باعث تکمیل ۱۰۰ درصد شدن ماموریت می شود.

 

راهنمای قسمت شصت و هفتم (Fire Truck) بازی GTA V

 

منتظر بمانید تا آتش نشانان از راه برسند و سپس ماشین آتش نشانی را بدزدید. البته پس از دزدیدن ماشین آتش نشانی تحت تعقیب پلیس قرار میگیرید که با پنهان شدن در یکی از پس کوچه های فرعی می توانید از دست آنها فرار کنید. حالا ماشین را به کارخانه پوشاک ببرید و آن را در زیر پل پارک کنید.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت وجود دارد :

  • ماموریت اضطراری : باید شماره خدمات اضطراری را انتخاب کنید.
  • خط ننداختن : نباید هیچ آسیبی به ماشین آتش نشانی وارد شود.

کانال تلگرام الترا گیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *