راهنمای بازی

راهنمای قسمت شصت و سوم (Cleaning Out the Bureau) بازی GTA V

راهنمای قسمت شصت و سوم (Cleaning Out the Bureau) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : ابتدا ماموریت اصلی شصت و یکم (Fresh Meat) را به پایان برسانید. حالا می توانید به کارخانه پوشاک بروید، جایی که لستر (حرف L بر روی نقشه) در آنجاست.

شخصیت : مایکل

اطلاعات اضافی : این ماموریت نقش آماده سازی اولیه برای نفوذ به ساختمان آژانس را دارد. هدف تحقیق داخلی در برابر دوستان مایکل در FIB است و اینکه چه نوع شواهدی را جمع آوری کرده اند. خوشبختانه، این ماموریت خیلی دشوار نیست. از شناسایی و دنبال کردن یکی از سرایداران تا به دست آوردن نام برچسب و لباس boiler خیلی نباید سخت باشد.

نقطه شروع این ماموریت کارخانه پوشاک است، جایی که قبلا برای آماده سازی دزدی از جواهرفروشی واقع در منطقه La Mesa رفته بودید. پس از رسیدن به آنجا، یک میان پرده از ملاقات با استیو و دیو را مشاهده می کنید. از ساختمان خارج شوید و سوار ماشین شوید. منتظر لستر بمانید تا به شما بپیوندد و سپس به سمت آسمان خراش FIB که در غرب اینجا واقع شده حرکت کنید. ماشین را در روبروی یک پارکینگ چندطبقه نگه دارید.

 

راهنمای قسمت شصت و سوم (Cleaning Out the Bureau) بازی GTA V

 

وظیفه شما شناسایی ماشین متعلق به سرایدار است و شماره پلک آن ۸۳QSL722 است. همه خودروهایی که از گاراژ خارج می شوند را با فشار دادن و پایین نگه داشتن دگمه دوربین فیلم بررسی کنید. ماشین سرایدار یک خودروی Sedan قرمز رنگ است که در تصویر بالا نمایش داده شده است.

 

راهنمای قسمت شصت و سوم (Cleaning Out the Bureau) بازی GTA V

 

شروع به دنبال کردن ماشین کنید. در حالی که این قسمت از ماموریت را بازی می کنید، باید به یاد داشته باشید که فاصله خود را با ماشین سرایدار حفظ کنید. اگر خودروی او پشت چراغ قرمز ایستاد، شما هم باید پشت او مقداری عقب تر بایستید. اگر او را در ترافیک گم کردید نگران نباشید چرا که قادر به ردیابی خودرو سرایدار در رادار به هر حال خواهید بود.

 

راهنمای قسمت شصت و سوم (Cleaning Out the Bureau) بازی GTA V

 

قسمتی که ماشین را دنبال می کنید پس از اینکه خودروی سرایدار به ساختمان رسید به پایان می رسد. ماشین خود را در نقطه ای که لستر می گوید پارک کنید و شروع به دنبال کردن سرایدار با پای پیاده کنید. البته فاصله خود را با او حفظ کنید. صبر کنید تا او وارد آپارتمان خود در طبقه فوقانی شود و سپس به او بپیوندید. پس از مشاهده یک میان پرده از بدست آوردن لباس و نام او، به لستر برگردید. به کارخانه برگردید و به طرف محل کار او در طبقه فوقانی بروید.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

– چشم عقابی : باید دوربین را برای مشاهده ماشین هایی که از پارکینگ ساختمان FIB بیرون می آیند زوم کنید.

– نقطه فراموش نشده : دنبال ماشین بروید و فاصله خود را برای دیده نشدن حفظ کنید.

– زمان : در عرض ۹ دقیقه کل ماموریت را به پایان برسانید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا