راهنمای بازی

راهنمای قسمت شصت و دوم (The Ballad of Rocco) بازی GTA V

راهنمای قسمت شصت و دوم (The Ballad of Rocco) بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : ابتدا ماموریت اصلی شصت و یکم (Fresh Meat) را به پایان برسانید. حالا می توانید به استودیوی فیلم سازی برگردید، جایی که قبلا در بازی رفته بودید که در شمال غربی لوس سانتوس (حرف S بر روی نقشه) قرار دارد.

شخصیت : مایکل

اطلاعات اضافی : این ماموریت بسیار کوتاه است و اصلا هم پیچیده نیست. تنها باید روکو را از بین ببرید و انتقام خود را با زورگیری از Solomon Richards بگیرید.

برای شروع این ماموریت، دوباره به استودیوی فیلم سازی بروید. از دروازه اصلی آنجا وارد شوید، اما این دفعه به اتاق محل کار Richards نروید. در عوض، به یکی از کانکس هایی که آنجا هست بروید، چرا که او توسط روکو و جیانی مورد حمله قرار گرفته است. پس از اینکه کنترل مایکل را دوباره بدست گرفتید، سوار SUV پارک شده در نزدیکی آنجا شوید و شروع به تعقیب ماشین کنید.

 

راهنمای قسمت شصت و دوم (The Ballad of Rocco) بازی GTA V

 

از استودیو با دقت خارج شوید و به سمت ماشینی که روکو در حال فرار با آن است تیراندازی کنید. پس از اینکه ماشین روکو به جایی برخورد کرد، به هر دو نفر داخل ماشین تیراندازی کنید و آنها را بکشید. منتظر بمانید تا مایکل با Richards تماس بگیرد، در طول مکالمه به او بگوید که ملاقات دوباره ای با او خواهد داشت. حالا می توانید به آپارتمان Solomon برگردید، جایی که قادر به دریافت جایزه کوچکی خواهید بود.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید:

– زمان : در عرض ۳ دقیقه ماموریت را تمام کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا