راهنمای بازی

راهنمای قسمت سی و هشتم بازی GTA V

قسمت سی و هشتم راهنمای بازی GTA V

راه باز کردن این ماموریت : برای شروع این ماموریت، ابتدا ماموریت سی و پنجم (Blitz Play) را باید به اتمام برسانید. سپس به شمال پایگاه بروید تا آیکون Hs که نمادی از کامیون زباله در حال حرکت است ظاهر شود.

شخصیت : تراور

اطلاعات اضافی : تمامی این ماموریت متصل به یک دزدی بزرگ و بسیار کوتاه است. در این ماموریت باید یک کامیون حمل زباله را بدزدید و آن را به پایگاه تحویل دهید.

برای پیدا کردن این کامیون، نیاز به بررسی کل منقطه پارک Mirror، محلی که در شمال پایگاه قرار گرفته است دارید. بسته به تنظیمات شما، هم می توانید سر راه کامیون حمل زباله را بگیرید و هم زمانی که کامیون در مقابل سطل های زباله خانه ها می ایستد، راننده را از کامیون به بیرون پرت کنید و سوار آن شوید. حواستان باشد که باید از تعقیب پلیس فرار کنید و از آنجایی این کامیون قدرت مانور خوبی ندارد، سعی کنید در زیر پلی در جنوب پارک Mirror قرار گرفته پنهان شوید تا هر چه سریعتر از دست پلیس فرار کنید. پس از آن کامیون را به پارکینگ انتقال دهید و کامیون را رها کنید.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

– زمان : در عرض ۵ دقیقه باید کل ماموریت را به پایان برسانید.

– خط نداختن : هیچ آسیبی نباید به کامیون وارد شود.

– با سرعت : باید با حداکثر سرعت ممکن کامیون رانندگی کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا