راهنمای بازی

راهنمای رزیدنت اویل ۷ قسمت کشتی خراب شده

رزیدنت اویل 7

هشدار : تمام اقلام جمع آوری شده در این مرحله به ایتن در مرحله نهایی بازی بازگردانده می شود. مطمئن شوید که اقلام پزشکی و مهمات ذخیره شوند.

بخش قبل از نهایی بازیکنی را که میخواهید کنترل کنید از بین میا یا زوئی مشاهده خواهید کرد (بسته به انتخاب شما پس از برخورد بعدی با جک)، اما این جزئیات بر کلیه صحنه ها تاثیر نمی گذارد. از کشتی قدیمی که توسط میا و Eveline برای رسیدن به این منطقه استفاده شده بازدید می کنید. بعضی از سلاح های جدید نیز باز خواهد شد، یک اسلحه P19، تفنگ MPM و بمب های ریموتی. راهروهای کشتی کوچک و تنگ هستند، اما این منطقه حاوی اسرار و چندین دشمن برای شکست است.

سوار بر کشتی

رزیدنت اویل 7

هنگامی که یک صحنه کوتاه با دو مکانیک دیده اید، وارد شفت تهویه شوید و به سمت راست برای پیدا کردن سکه بروید

به یک کشتی قدیمی سفر می کنید، اما ابتدا باید زوئی یا میا را انتخاب کنید. انتخاب بسیار زیبایی (با تفاوت های جزئی در گفتگو) است. نیاز به دسترسی به عرشه بالایی (۱F) دارید. دو سکه عتیقه در طول مسیر وجود دارد : یکی از آنها در یک محفظه تهویه در مدت کوتاهی پس از دیدن دو مکانیک در اتاق یافت می شود (به سمت راست بر سر تقاطع بروید و به انتهای راهرو بروید)، در حالی که دومین سکه را می توان هنگامی که با دختر روی پله مواجه شدید پیدا کنید. یک اتاق آب گرفته با دو نردبان درست در پشت سر شما وجود دارد. سکه در گوشه شمال غربی اتاق قرار دارد، در کنار بوته سفید.

رزیدنت اویل 7

سکه دوم را می توان در اتاق آب گرفته کنار بوته سفید پیدا کرد

تا زمانی که در طبقه اول قرار نگیرید با هیچ گونه خطری روبرو نخواهید شد (هنگامی که دختر می گوید “ما قرار بود یک خانواده باشیم” و پشت قفل الکتریکی پنهان می شود). از حالا به بعد، مراقب باشید.

فیوز ۱F

رزیدنت اویل 7

Eveline درب را قفل می کند – باید یک فیوز برای باز کردن درب پیدا کنید

برای باز کردن در به یک فیوز نیاز دارید. این آیتم در یکی از اتاق های جانبی واقع شده که باید سریعا به آن دسترسی پیدا کرد، زیرا یک جهش یافته در کمین شما در بیرون وجود دارد. همچنین، داخل اتاق نیز یک جهش یافته وجود دارد،  یا او را از جعبه فیوز دور کنید، یا آیتم مورد نظر را انتخاب کنید و آن را در جای مورد نظر نصب کنید (هنگامی که درب پشت سر خود را ببندید، ایمن خواهید بود). اکنون به طبقه سوم بروید. با Eveline ملاقات خواهید کرد که سفارش می کند یک ویدئو را تماشا کنید…

Eveline و نوار ویدئویی

رزیدنت اویل 7

Eveline در کنار تلویزیون انتظار شماست…

در نوار ویدئویی به عنوان میا بازی می کنید که مسلح به یک تفنگ و یک چاقو است. این مرحله خطی است و به وضعیت “حال حاضر” متصل نیست (به عنوان مثال بعدا می توانید تجهیزات و آیتم های مخفی را جمع آوری کنید).

رزیدنت اویل 7

از درهای چوبی برای ورود به داخل اتاق استفاده کنید

ابتدا از طریق درب چوبی وارد اتاق شوید، ساعت خود را بررسی کنید و سپس از گذرگاه در گوشه اتاق برای رسیدن به منطقه بعدی استفاده کنید (باید بشینید). جهش یافته ها ظاهر می شوند. به انتهای دیگر راهرو برای پیدا کردن آسانسور بروید. در آسانسور روی طبقه S2 را بزنید.

رزیدنت اویل 7

می توانید برخی از مواد منفجره را برای از بین بردن جهش یافته هایی که در نزدیکی قرار دارند بگذارید – فقط فراموش نکنید که آنها را در لحظه مناسب منفجر کنید

تمامی جهش یافته ها را با استفاده از مهمات و لوازم موجود در امتداد مسیر از بین ببرید. نمی توانید آنها را فراتر از منطقه نوار ویدئویی ذخیره کنید. بمب های از راه دور در مبارزه با حریفان شما بسیار مفید هستند و بعدا مورد نیاز نخواهند بود، بنابراین از آنها استفاده کنید.

رزیدنت اویل 7

پس از صحبت با Eveline، به آسانسور بازگردید

از طریق راهرو ادامه دهید. چند تماس از آلن در جایی در طول مسیر دریافت خواهید کرد. برخی از مواد فاسد کننده در یک اتاق کوچک در انتهای راهرو وجود دارد، پشت درب آبی را نگاه کنید. می توانید از آیتم خود برای باز کردن درب های مشکل دار استفاده کنید. Eveline را در اتاق کناری یافت می کنید. با او صحبت کنید و سپس از همان درب بیرون بروید و به آسانسور بازگردید. زمان آن رسیده که به طبقه دوم بروید.

رزیدنت اویل 7

یک دریچه کوچک قابل استفاده پشت دیوار درب چوبی قرار دارد

آسانسور سرانجام متوقف خواهد شد. درب را با استفاده از دگمه تعامل باز کنید. وارد اتاق در وسط شوید و از شفت تهویه کوچک استفاده کنید تا به راهرو اصلی و سپس به راهپله بروید. آلن را در راه پله ها پیدا می کنید. یک میان پرده را تماشا می کنید و سپس به اتاق بعدی ادامه دهید. از لپ تاپ استفاده کنید و سپس از درب پشت کامپیوتر استفاده کنید.

زمان کنونی

رزیدنت اویل 7

با استفاده از دوربین ها ایتن را پیدا کنید

هنگامی که نوار ویدئویی را مشاهده کردید وارد آسانسور شوید. از نردبان استفاده کنید تا به ۴F دسترسی پیدا کنید. منطقه را جستجو کنید تا پنلی که با یک رایانه کار می کند تا مراقب دوربین های حفاظتی باشد پیدا کنید. دوربین ها را تغییر دهید تا دوربین شماره ۵، در این زمان ایتن را پیدا خواهید کرد.

رزیدنت اویل 7

سپس، به کابین کاپیتان دسترسی پیدا کنید، در آن یک آچار و یک نقشه را پیدا خواهید کرد. از آیتم جدید برای باز کردن دروازه ورودی آسانسور که به شما امکان دسترسی به سطح پایین را می دهد استفاده کنید.

رزیدنت اویل 7

آسانسور اجازه می دهد تا یکی از طبقات (F1/F2) را انتخاب کنید. اکنون به طبقه بالا (F2) دسترسی دارید. چاقویی را که بلافاصله پس از ترک آسانسور ظاهر می شود را بردارید. به سمت چپ بچرخید و از طریق دربی که به طور مستقیم قبل از شما قرار دارد وارد شوید، در آنجا کلید کاپیتان را پیدا می کنید که قادر به باز کردن یک قفسه حاوی یک تفنگ در طبقه F4 یافت می شود.

گرفتن فاسده کننده و معماهای نقاشی

رزیدنت اویل 7

برای پیدا کردن ذخیره فاسد کننده، باید از میان درهای چوبی در وسط منطقه از آن عبور کنید. اتاق جانبی حاوی یک معمای ساده با نقاشی های متحرک است. طرح مورد نظر را (همانطور که در تصویر بالا دیده می شود) برای باز کردن قفل ایمن حاوی ۳ مواد فاسدکننده دنبال کنید. چهارمین را می توان در اتاق شمال غرب واقع در همان طبقه پیدا کرد، در حالی که شمال شرقی آنجا  یک قفل باز کن (هنگامی که از نردبان استفاده می کنید) پیدا می کنید، که شما را قادر به پیدا کردن سکه های عتیقه در یک ظرف قفل شده در طبقه ۳F می کند.

رزیدنت اویل 7

تفنگ MPM از لحاظ قدرت شلیک چندان اهمیتی ندارد، اما همیشه می توانید یک تکه کوچک از مهمات را در یک زمان ایجاد کنید

به طبقه ۴F بروید تا اسلحه P19 را بردارید، سپس از آسانسور استفاده کنید تا به طبقه ۱F برسید. این طبقه توسط جهش یافته های متعدد آلوده شده است. اتاق شمال غربی دارای یک تفنگ MPM و فیوز است که برای جعبه فیوز داخل در استفاده می شود. برای بازگشت به آسانسور از طاقچه کوچکی که قبلا از آنجا استفاده کرده بودید برای رسیدن به این طبقه استفاده کنید و فیوز را در جعبه فیوز قرار دهید.

پیدا کردن کابل

رزیدنت اویل 7

حالا نیاز دارید تا به طبقه ۳F بروید که شامل یک درب قفل شده است که حالا می توانید با استفاده از قفل باز کنی که بدست آورده بودید آن را باز کنید. (سکه عتیقه ای نیز در جعبه نارنجی رنگی در همانجا قرار دارد). یک اتاق دوش در انتهای راهرو وجود دارد. از آن عبور کنید تا به اتاق کناری برسید که حاوی یک کابل است (باید آن را بردارید که این کار زمان زیادی می برد).در حالی که روی آن کار می کنید، یک مینی Boss سعی خواهد کرد که شما را متوقف کند. او یک جهش یافته قدرتمند و با دوام است که هنگامی که به معده او شلیک می کنید، اسید ترشح می کند. از بمب های راه دور استفاده کنید (۲ یا ۳ تا کافی است). حتی یک شارژ هم این ترفند را انجام می دهد، زیرا دشمن را بر روی زمین پرتاب می کند، و سپس می توانید به او به راحتی شلیک کنید.

رزیدنت اویل 7

آخرین سکه قدیمی را در اینجای بازی پیدا کنید

کابل را بردارید و به سمت آسانسور بروید و آن را نصب کنید. اگر قبلا فیوز را قرار داده اید، هم اکنون می توانید به بازدید از طبقه S2 بپردازید. از راهرو عبور کنید. اتاق موتور شامل جهش یافته دیگری است. از دست او خلاص شوید و به جلو ادامه دهید تا اتاق را ترک کنید. باید جعبه دیگری را در وسط راه پله ببینید. قفل را باز کنید تا سکه عتیقه دیگری را بدست آورید. هنگامی که به انتهای راهرو رسیدید، از درب سمت راست استفاده کنید تا به اتین برسید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا