راهنمای بازی

راهنمای رزیدنت اویل ۷ قسمت اتاق خواب اصلی و اتاق کودکان

رزیدنت اویل 7

حالا می توانید با روحیه از برخی از درب های قفل شده طبقه بالا عبور کنید. اول (و یا دوم بسته به انتخاب شما) اتاق خواب اصلی است، همراه با یک ذخیره سازی حاوی یک کوله پشتی مناسب و یک گذرگاه به کارگاه در زیرزمین (کارت کلید اول). در اتاق خواب بچه ها چیز ترسناک یا خطرناکی وجود ندارد، اما ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که کلید دومی که می تواند در اتاق زیر شیروانی یافت می شود.

اتاق خواب اصلی و انبار ذخیره سازی

رزیدنت اویل 7

ساعت را تنظیم کنید تا یک گذرگاه مخفی باز شود

اتاق خواب امن است. انباری که پشت درب قرار دارد را بررسی کنید، جایی که کوله پشتی دوم خود را پیدا می کنید. با این کوله پشتی قادر خواهید بود تعداد موجودی خود را افزایش دهید.برای پیدا کردن کارت کلید پنهان شده در این اتاق، باید مسیر پنهانی زیر تخت را طی پیدا کنید. برای باز کردن آن، باید ساعت را روی ۱۰:۱۵ قرار دهید.

رزیدنت اویل 7

کارت کلید قرمز در کارگاه

تخت خواب جابجا خواهد شد و زمانی به سر جای اولش باز خواهد گشت که از آن عبور کنید. زیر تخت، زیرزمین یا یک اتاق پنهان به نام کارگاه قرار دارد که کارت کلید را در آنجا پیدا می کنید. باید از طریق راهروها در زیرزمین بازگردید ولی مواظب باشید، چرا که باز هم پر از جهش یافته هاست.

اتاق بچه ها

رزیدنت اویل 7

اتاق بچه ها در طبقه فوقانی در محل کامل امنی بدون هیچ سورپرایزی قرار دارد. خاطراتی در کابینت به شما می گوید که برای دستیابی به اتاق زیر شیروانی (که در آن کارت کلید است)، باید یک سوئیچ را پیدا کنید که نردبان را فعال می کند. این سوئیچ در آباژوری در قسمت غربی اتاق قرار دارد.

رزیدنت اویل 7

کارت کلید آبی در اتاق زیر شیروانی

تنها چیزی که باید در اتاق زیر شیروانی انجام دهید، حل یک معمای ساده با یک مجسمه و سایه آن است. این درب خانه عروسکی را باز می کند، درون آن کلید کارت آبی رنگی را پیدا خواهید کرد. همچنین نوار دیگری به نام تولدت مبارک را پیدا می کنید.

انتخابی : نوار “تولدت مبارک”

رزیدنت اویل 7

شمع را از دلقک بیرون بیاورید و آن را به اتاق کیک تولد ببرید…

اگر می خواهید می توانید بعدا این نوار را در هر نوار ضبطی پخش کنید و مشاهده کنید. این نوار به شما می گوید که بعدا چه بلاهایی سر شما خواهد آمد. در نوار ویدئویی، شمع را به اتاقی که در آن کیک تولد قرار دارد ببرید. همان طور که متوجه شدید، در آنجا آبپاشی قرار دارد که شمع را خاموش می کند. وظیفه شما روشن نگه داشتن شمع است.

رزیدنت اویل 7

یک تلسکوپ کثیف در توالت وجود دارد

اولین چیزی که باید در اتاق انجام دهید، بیرون کشیدن کلید داخل بشکه است. از آن برای عروسک دلقکی که در ورودی درب قرار دارد استفاده کنید. سپس فلاش توالت را بزنید، تلسکوپ کثیفی در آن پدیدار می شود. با نگاه کردن به داخل آن در زیر دوشی که در ابتدای اتاق کیک قرار دارد آن را تمیز کنید.

رزیدنت اویل 7

هنگامی که تلسکوپ تمیز شد، از آن برای نگاه کردن به نقاشی روی دیوار استفاده کنید، درست دیواری که در راهرو قرار دارد. سه نشانه را می بینید که به عنوان رمز عبور برای قفل در اتاق کیک استفاده می شود (این ترکیب همانطور که در تصویر بالا دیده می شود باید استفاده شود). داخل آن یک عروسک قرار دارد. آن را بردارید و آن را با اجاق گاز بسوزانید. عروسک تبدیل به انگشت عروسکی می شود که می توانید آن را به عروسک دلقک نزدیک درب متصل کنید.

رزیدنت اویل 7

بادکنک را باد کنید تا داخل آن را مشاهده کنید

در حال حاضر، دوباره به راهرو بازگردید و شمع را با شعله ی اجاق گاز روشن کنید. از شعله شمع برای سوزاندن از طناب به اتاق بعدی استفاده کنید. سپس با استفاده از آن برای دفع بالن ها استفاده کنید. در نزدیکی یک کشو، یک بالون افتاده را پیدا خواهید کرد که می تواند برداشته شود.

آن را با خود بیاورید و آن را با هوا که از لوله سمت راست اجاق گاز است، پر کنید. هنگامی که ترکید، یک خودکار از آن بدست میاورید. آن را داخل دست عروسک دلقک قرار دهید و عروسک را کوک کنید تا نتیجه کار را ببینید.

این رمز عبور برای قفل دوم داخل اتاق بالن را نشان می دهد : LOSER.

رزیدنت اویل 7

هنگامی که از درب عبور کردید، یک شیرفلکه پیدا می کنید. آن را در نزدیکی ورودی به اتاق با کیک تولد، جایی که لوله آب است قرار دهید و آن را تبدیل کنید. حالا می توانید شمع را به آسانی در کیک قرار دهید تا کیک روشن شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا