راهنمای بازی

راهنمای بدست آوردن زره Cat Shool Superior ویچر ۳

Cat Shool Superior

تمام چهار قطعه زره در یک نقطه قرار گرفته اند. ابتدا به سمت جنوب غربی تابلو اعلانات Dragonslayer’s Grotto حرکت کنید. همچنین می توانید مستقیما به سمت غرب تابلو اعلانات Downwarren بروید. هنگامی که خرابه ها را پیدا کردید،شما به محل مورد نظر نزدیک شده اید و در خرابه ها یک صندوقچه را پیدا کنید. همچنین یک هیولای Earth Elemental هم در اینجا وجود دارد، ما پیشنهاد می کنیم که دیاگرام های  Feline Armor Diagram – Superior و Feline Gauntlets Diagram – Superior و Feline Boots Diagram – Superior و  Feline Trousers Diagram – Superiorرا برداید و از آنجا خارج شوید.

نزدیک ترین تابلو اعلانات به آنجا را پیدا و به تابلو اعلانات قلعه Drahim Castle فست تراول کنید. شما به جاده ای که به سمت جنوب غربی می رود می خواهید بروید، اما هنگامی که جلوتر می روید، جاده از هم جدا می شود، جاده ای که مستقیم می رود را دنبال کنید. این راه شما را به غار Ursten Cave می رساند، داخل غار به سمت چپ روید و سپس به سمت راست بروید. مسیر سمت راست را بروید و از حس ویچری خود استفاده کنید تا دیاگرام Feline Silver Sword Diagram – Superior را پیدا کنید.

غار را ترک کنید و به سمت نزدیک ترین نقطه فست تراول حرکت کنید، سپس به دنبال آیکون مسافرخانه ای بر روی نقشه بگردید که در نزدیکی تابلو اعلانات پل St. Gregory’s در Novigrad قرار دارد. از مسافرخانه، به سمت شمال بروید و از آب عبور کنید. هنگامی که به ساحل رسیدید، در Smuggler’s Den قرار دارید. یک غار دیگر آنجا قرار دارد، داخل آن شوید و از حس ویچری خود برای پیدا کردن دیاگرام Feline Steel Sword Diagram – Superior استفاده کنید. این دیاگرام آخرین قطعه زره Cat Shool را تکمیل می کند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا