راهنمای بازی

راهنمای بدست آوردن زره Cat Shool Mastercrafted ویچر ۳

Cat Shool Mastercrafted

خوشبختانه، تنها سه مکان برای پیدا کردن مجموعه این زره وجود دارد. مشکل اینجاست که تمام این سه قطعه در جزیره Skellige است و چند هیولای قوی در سر راهتان قرار دارند. ما در این راهنما به شما طرز شکست دادن این هیولاها را یاد نمی دهیم، پس سعی کنید حداقل لول ۲۲ یا بالاتر داشته باشید تا قادر باشید تمام این هیولاها را در قسمت بعدی بکشید.

به سمت تابلو اعلانات Rogne در جزیره اصلی Skellige بروید. آنقدر باید به سمت شرق این مکان بروید تا زمانی که به خرابه های Kaer Gelen برسید. سیاه چاله ای که باید آن را پیدا کنید به سمت شمال است و یک اتاق در داخل آن در سمت چپ قرار دارد که دیاگرام Feline Steel Sword Diagram – Mastercrafted آنجا قرار دارد. آن را بردارید و بروید.

به سمت جنوب جزیره Skellige بروید و به تابلو اعلانات Harviken فست تراول کنید. باید در اینجا به سمت شرق این قسمت بروید (و یک مقداری به سمت شمال)، هنگامی که به غار Troll Treasure (گنج ترول) رسیدید، بایستید. به داخل بروید و به سمت راست تونل حرکت کنید، از حس ویچری خود برای پیدا کردن دیواری که می تواند خراب شود استفاده نمایید. در اتاق دیاگرام Feline Silver Sword Diagram – Mastercrafted را پیدا می کنید.

آخرین مکانی که باید بروید جنوب شرقی جزیره است که می توانید در امتداد ساحل با قایق حرکت کنید. به دنبال غار Wraith Treasure (گنج ارواح) بگردید. داخل روید و به سمت جلو حرکت کنید. هنگامی که به بخش دیگری از غار رسیدید، از حس ویچری خود استفاده نمایید تا چیزی را که به دنبال آن بودید پیدا کنید. دیاگرام های Feline Armor Diagram – Mastercrafted و Feline Gauntlets Diagram – Mastercrafted و Feline Boots Diagram – Mastercrafted و Feline Trousers Diagram – Mastercrafted در اینجا قرار دارد. این دیاگرام ها، زره Cat Shool Mastercrafted را تکمیل می کند. حالا می توانید به دنبال زره Bear School بروید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا