راهنمای بازی

راهنمای بدست آوردن زره Cat School پیشرفته ویچر ۳

Cat School

محل اولین دیاگرام پیشرفته زره Cat School را در تابو اعلانات Reardon Manor بدست آورید و به سمت شمال شرقی خودتان حرکت کنید. سرانجام به غاری می رسید که می توانید حتی با اسب خود وارد آنجا شوید. از حس ویچری خود برای پیدا کردن غنائم استفاده نمایید و به دنبال صندوقچه ای بگردید که دیاگرام Feline Steel Sword Diagram – Enhanced داخل آن باشد. آن را بردارید و به تابلو اعلاناتی که از آن آمده بودید برگردید.

به سمت Novigrad با استفاده از دروازه Oxenfurt وارد شوید. هنگامی که وارد شهر شدید، دنبال تاجری بگردید که در یک ساختمان روبروی شما قرار دارد. داخل ساختمان نشوید، به جای آن به دنبال داربست در سمت راست خود بگردید. یک نردبان در انجا قرار دارد. از آن بالا روید و وارد ساختمان شوید، سپس به بالا روید و گره صندوقچه را باز کنید تا دیاگرام Feline Silver Sword Diagram – Enhanced را پیدا کنید.

به تابلو اعلاناتی که در دروازه شهر Oxenfurt قرار دارد بروید و به دورازه Novigrad فست تراول کنید. به سمت شروق بروید تازمانی که به ملک خرابه Aerama برسید. اگر قبلا تابلو اعلانات اینجا را باز کرده اید، می توانید به اینجا مستقیما فست تراول کنید. هنگامی که به اینجا رسیدید، به دنبال برخی مراحل سنگی و اکتشاف ساختمان سوخته شده بگردید تا اینکه صندوقچه ای که در آن Feline Armor Diagram – Enhanced قرار دارد را پیدا کنید.

توقف بعدی شما به سمت شرق و اندکی بعد تابلو اعلانات درختی است که افرادی از آن به دار آویخته شده اند. اگر این کار نکرد، به سمت جنوب بروید و اندکی بعد به سمت شرق تابلو اعلانات Hindhold بروید. به دنبال غاری بگردید و صندوقچه را که داخل قرار دارد را پیدا کنید و دیاگرام  Feline Gauntlets Diagram – Enhanced را بردارید.

به سمت تابلو اعلانات اولی که از آن آمده بودید برگردید و به سمت شمال شرقی آنجا حرکت کنید. به نزدیکی ساحل می رسید. اگر ترجیح می دهید، می توانید همچنین این نقطه را با رفتن به سمت شمال تابلو اعلانات Benek پیدا کنید. دوباره به دنبال غاری بگردید، سپس داخل شوید و دیاگرام Feline Boots Diagram – Enhanced بگردید.

برای آخرین قطعه باید به سمت Oxenfurt برگردید و به طور خاص تر، خانه ای که در آن Whoreson Junior را پیدا کرده بودید و با آن مواجهه شده بودید را بگردید. به جای اینکه به طبقه بالا روید، به انبار بروید و به دنبال دیواری بگردید که خراب می شود را با علامت Aard خود نابود کنید. پس از آن با حس ویچری خود به داخل تونل بروید و به دنبال دیوار خراب شدنی دیگری بگردید. آن را هم نابود کنید تا صندوقچه ای که دیاگرام Feline Trousers Diagram – Enhance در آن قرار دارد را پیدا کنید. این دیاگرام به شما آخرین قطعه از مجموعه زره پیشرفته را می دهد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا