راهنمای بازی

راهنمای بدست آوردن زره Cat School استاندارد ویچر ۳

Cat School Gear

قبل از اینکه شروع کنیم، باید بدونید که تنها اگر نسخه معمولی زره Cat School را داشته باشید می توانید نسخه پیشرفته آن را هم کرفت کنید. همین امر برای تمامی زره ها نیز صدق می کند، به این معنی که باید زره Superior را داشته باشید اگر می خواهید دستتان به نسخه Mastercraft برسد. شما نیازی ندارید حتما نیازی به دست آوردن دیاگرام های این زره ها ندارید، اگرچه تنها یک آهنگر است که می تواند این زره ها را برای شما بسازد.

همچنین شما نیاز به لول بالای کافی برای پوشیدن این اسلحه ها و زره ها دارید. این و همچنین مواد لازم برای کرفت کردن زره را می توانید بر روی دیاگرام ها پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها را قبل از کرفت کردن مطالعه کنید.

زرهCat Shool  – استاندارد (معمولی)

ما قصد داریم با زره استاندارد Cat Shool شروع کنیم، بنابراین در وهله اول باید به بازدید تابلوی اعلانات قلعه Drahim بروید. این دیاگرام در پایین چند پله قرار دارد هنگامی که در داخل قلعه قدم می گذارید، اما شاید بخواهید تمامی چیزهایی که آنجا در سر راهتان قرار دارد بردارید، چرا که چیزهای خوبی پیدا می کنید. زمانی که دیاگرام را برداشتید، شما دیاگرامی به نام Feline Steel Sword Diagram را خواهید داشت.

قطعه بعدی زره در شمال شرقی شهر Oxenfurt قرار دارد. این دیاگرام به طور مستقیم در شرق اردوگاه Temerian ها قرار گرفته است. نقطه دقیق آن در تابلو اعلانات Est Tayiar قرار گرفته و هنگامی که به انجا می رسید باید به داخل تونل بروید اما راه بسته است پس باید آن را بکشنید پس از علامت Aard خود استفاده نمایید. این کار را انجام دهید و سپس دیاگرام Feline Steel Sword Diagram را بردارید.

مقصد بعدی کشتی غرق شده ای در جنوب غربی فانوس دریایی است (غرب Novigrad). می توانید از تابلو اعلانات فانوس دریایی تا آنجا شنا کنید، از عرشه کشتی بالا روید و به طبقه پایین کشتی بروید تا صندوقچه ای را پیدا کنید. داخل آن دیاگرامی به نام Feline Crossbow Diagram قرار دارد. اما اگر هنوز به لول ۲۹ نرسیدید این دیاگرام به دردتان نمی خورد.

به سمت فانوس دریایی برگردید و به شمال غربی Novigrad فست تراول کنید. اگر هنوز نسخه فست تراول را باز نکرده اید، با اسب خود به آنجا بروید. از روی پلی که در کنار تابلو اعلانات پل St. Gregory’s رد شوید.  هنگامی که به آنجا رسیدید، به سمت غرب صخره بروید و به دنبال آن در جهت عقربه های ساعت بگردید. به راهی می رسید که شما را به ورودی غار هدایت می کند، که در آنجا می توانید مابقی زره خود را پیدا کنید.

به دستگاه فانتزی که کیرا متز به شما در Velen داده بود در اینجا نیاز دارند. هنگامی که از آن استفاده می کنید، درب غار باز می شود و در درون غار یک گالم را مشاهده می کنید. خیلی سریع او را بکشید.

از درب ورودی غار که وارد شدید، به سمت راست تونل بروید، موانع سر راه خود را با استفاده از علامت Aard نابود کنید. هر چیزی که می بینید به دردتان می خورد را بردارید، سپس به سمت خروجی ورودی غار برگردید، این بار به سمت چپ تونل بروید. در این قسمت باید شنا کنید، اما سرانجام به چندین مجسمه می رسید. اگر می خواهید اگر می خواهید این معما را حل کنید باید صورت تمامی آنها به سمت روبرو باشد، بنابراین از اهرم ها استفاده کنید تا مجسمه ها درست شوند.

هماهنگی مجسمه ها باعث خواهد شد تا طبقه جدیدی برای شما باز شود. از تیرکمان خود استفاده کنید تا drowner ها را بکشید، سپس مقداری هوا بگیرید و دوباره شیرجه بزنید به سمت کف آب. در کف آب یک کلید قرار گرفته، آن را برداید سپس به سطح آب بیایید و دوباره به محدوده اصلی غار برگردید، آنجایی که گالم را کشته بودید.

تنها یک محدوده برای اکتشاف باقی مانده و آن درب قف شده ای اتسکه گالم از آن استفاده می کرده است. از کلید برای باز کردن آن استفاده نمایید، سپس آن چیزی که اتاق را اشغال کرده را بکشید. خیلی راحت آن چیز از بین می رود. حملاتش را دفع و جاخالی بدید، سپس هنگامی که زمانش رسید او را بزنید. هنگامی که دشمن از بین رفت، اتاق را بگردید، صندوقچه ای را پیدا می کنید که داخل آن دیاگرام Feline Armor Diagram و Feline Gauntlet Diagram و Feline Boots Diagram و Feline Trousers Diagram قرار دارد. اگر این مجموعه ای بود که به دنبال آن بودید، به نزدیک ترین آهنگری بروید و این زره را کرفت کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا