PC

تریلرهای بازی Quantum Break برروی Xbox One اجرا شده بودند!

تریلرهای منتشر شده بازی Quantum Break مربوط به نسخه‌ رایانه‌های شخصی بازی است یا نسخه Xbox One؟ این سوالی است که بعد از تایید رسمی عرضه Quantum Break برای رایانه‌های شخصی، اکنون توسط Xbox پاسخ داده شده است.

در نهایت پس از شایعات منتشر شده، مایکروسافت رسما عرضه بازی Quantum Break برای رایانه‌های شخصی را تایید کرد. با انتشار این خبر اما این سوال در ذهن طرفداران به وجود آمد که تریلرهایی که تا به حال از بازی منتشر شده، متعلق به کنسول Xbox One بوده‌اند یا رایانه‌های شخصی؟

اکنون آرون گرینبرگ، بازاریاب ارشد بازی‌های Xbox در شرکت مایکروسافت با انتشار پیامی در صفحه رسمی توییتر خود پاسخی روشن به سوال مطرح شده داده است:

من می‌توانم تایید کنم که تصاویر خیره‌کننده بازی Quantum Break مانند تریلر اخیری که شما در گذشته مشاهده کرد‌ه‌اید از روی Xbox One ضبط شده است.

این پیام احتمالا باید هرگونه نگرانی پیش‌ آمده برای طرفداران را بر طرف کند. اکنون ما شاهد واکنش‌ های مختلفی در رابطه با عرضه این بازی روی رایانه‌های شخصی هستیم تا جایی که برخی از بازیکنان پیش‌ خرید کنسول Xbox One را لغو کرده‌اند. با این حال، احتمالا عرضه‌ بازی Quantum Break روی رایانه‌های شخصی محبوبیت نسخه Xbox One را نخواهد داشت. با اظهار نظر گرینبرگ، اکنون می‌دانیم که تریلرهای فوق‌العاده گذشته‌ای که از بازی منتشر شده‌اند همگی بر پایه کنسول Xbox One بوده‌اند. با توجه به کیفیت بازی روی Xbox One،‌ نتیجه‌ ای که نسخه‌ رایانه‌های شخصی بازی به ارمغان می‌آورد جالب خواهد بود. به ویژه اگر گرافیک‌ های قدرتمندتر و چشم‌ نوازتری را به نمایش بگذارد.

اگ از جنبه ای دیگر این اتفاق را نگاه کنیم، بازی Quantum Break، بازی انحصاری Xbox One برای رایانه‌های شخصی یک حرکت بزرگ محسوب می‌شود. باید دید در آینده این دو پلتفرم چگونه در تعامل با یکدیگر پیش خواهند رفت. در کل این یک حرکت خوب و البته مهم برای مایکروسافت است هرچند شاید برخی از بازیکنان با آن موافق نباشند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا