PC

اطلاعات جدید از بازی Battlefield 1

اطلاعات جدید از بازی Battlefield 1

اطلاعاتی که از نسخه closed alpha بازی Battlefield 1 بدست آمده، معلوم شدن عناوین قسمت های داستانی تک نفره بازی، اسامی شخصیت ها، اسلحه ها و چیزهای دیگر است. این اطلاعات توسط کاربری به نام “Lobix” در سایت Reddit بدست آمده است. البته این کاربر از سازندگان و ناشران بازی نیز عذرخواهی کرده است.

بر اساس این اطلاعات، مثل این که قسمت داستانی تک نفره Battlefield 1  هفت قسمت بیشتر ندارد که شامل قسمت آغازین و خاتمه بازی می شود. در مجموع ۲۰ فصل این قسمت را تشکیل می دهند. برچسب Special dog به کسانی اهدا می شود که مرحله “The Road to Battlefield 1” را در بازی های  Battlefield 4 یا Battlefield Hardline تمام کرده باشند. البته این برچسب به کسانی که نسخه قبلی بازی را داشته باشند نیز اهدا می شود و همچنین به کسانی که نسخه closed alpha را نیز داشته باشند.

این لیست همچنین نشان می دهد بیش از ۳۰ سلاح، اعم از اسلحه به تانکرها، قایق ها، “سلاح کرگدن” و “سلاح سواره نظام” وجود خواهد داشت. از لحاظ وسایل متفرقه دیگر، معمولا وسایلی مانند مین، نارنجک، کیسه های پزشکی، جعبه های مهمات و همچنین ماسک ضد گاز و منورانداز نیز وجود دارند.

همچنین یک لیست از نقشه ها، اسلحه های سرد، مدهای بازی و … وجود دارد. ما اطلاعات بیشتری از بازی در اختیار شما قرار نمی دهیم ولی اگر خودتان تمایل دارید روی این لینک کلیک کنید.

تاریخ انتشار بازی Battlefield 1 در تاریخ جمعه ۳۰ ام یا ۲۸ ام مهر امسال تائید شده است. نسخه open beta بازی Battlefield 1 که قبلا تایید شده بعد از تابستان منتشر خواهد شد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا